Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex signalai, mokymai ir konsultacijos

FXS
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Sveiki,

Šiuo metu įmonė "Joint Solutions" siūlo pabandyti aukšto tikslumo prekybos signalus. Yra signalų statistiką nuo 2010 kovo mėn.


Detalesnė informacija
http://forexprosignal.eu
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Xujnia
FXS
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Iš kur žinai? Bandei?
Arrturras

48 žinutės
( +43 / -58 )


Sveiki,

Yra daug dalykų pasaulyje, kurių nereikia bandyti, nes ir taip aišku, kad bus blogai.

Tarkime.

- FXS susilaužyk sau ranką!
- Tau bus gerai Juk nebandei tai nežinai Pabandyk!

Susilaikysiu nuo vardijimo, kas ten negerai

Sekmės


Paskutinį kartą redagavo: Arrturras (2011-07-19 22:48)
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  ha ha ha... Ne, pliusų yra, išmoksti daug... O ko išmoksi gaudamas signalą? Būti Pavlovo ciuciku?
FXS
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Arrturras,

Sutinku, yra daug dalykų pasaulyje, kurių nereikia bandyti. Yra tik vienas "bet". Aš galiu įrodyti, kad su signalais nėra nei vieno mėnesio su minusiniu pelnu. O minimalus pelnas per mėnesį 200 punktų. O tu ką pasiekiai?


Vaidas7777

"O ko išmoksi gaudamas signalą?" - signalai padės tau prekiauti. Jei signalas bus pirkti, tai pradėsi galvoti, kodėl pirkti? kodėl rinka kils? Bandysi sukurti sistemą, kurį aiškins kodėl ir po kaikurio laiko turėsi savo sistemą/strategiją.

Aišku, savo strategiją galima sukurti be signalų, bet tai bandymų ir klaidų metodą, o su signalais  - bandymų metodas + realus pelnas+sutaupytas laikas.


Visiems

Aš neverčiu pirkti signalus iš karto, yra nemokamas bandomasis laikotarpis.

Paskutinį kartą redagavo: FXS (2011-07-20 12:20)
Arrturras

48 žinutės
( +43 / -58 )

FXS

Tik ką ir paaiškinai esmę Rezultatą pasiekiai tu!
Tavo rezultatas geras. Net labai. Ir tik tu geriausiai žinai, kodėl tavo signalai veikia Gal ir aš žinau, kodėl jie veikia, nes mačiau, kaip nupaišyta, bet man jų aišku nereikia, nes laisvai paišausi pats panašias kreives. Tiesa mintyse.

O štai kitiems jie neveiks ir taškas imant ilgesnį laikotarpį, nes taip kaip nupaišyta nebūna niekados.
Tik nupaišytų linijų neužtenka.

Kam čia plėstis. 

Jei nori pakalbėti apie pasiekimus, tai reikia užvesti kitą rubriką ir ateis žmonės pasipasakoti, gal ir aš parašysiu
 

Mano pozicija tokia: KITIEMS NEVEIKS
Paskutinį kartą redagavo: Arrturras (2011-07-20 21:31)
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Pirmas dalykas - minusinis pelnas. Na dar tiek to. Antra - pataikyti ant treido net su analizais bent 40 proc tai jau darbas. pas mane pataikymas ~75 proc. Depus sugebu ir penkis kartus padidinti per 2 dienas, jei rizika maža ir setupai geri. Trečia - track recordo nematau - reikia bent 10 metų. Jei surengtumėt seminarą ateičiau, bet arčiausiai jie matyt Maskvoj. Na ir peržiūrėjau metodologijas - ajau velnias koją išsilaužtų... O kad signalai mane mokintų ar klaidintų tai nenoriu, čia ir per panoramą papasakos...
FXS
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Arrturras,

Čia ne paprasti pasipriešinimo/palaikymo lygiai. Viskas parašyta ( http://forexprosignal.ru/trade-signals/?lang=lt ) ir labai paprasta parašyta. Kaip signalui, kaip tik linijų užtenka.

Pasipriešinimo lygis viršuj, kai kaina bus ten – parduodi. (Grafike raudona linija)
Palaikymo lygis apačioj, kai kaina bus ten – perki. (Grafike mėlyna linija)
Gauni pelną 15-20 punktų ir uždarai. Viskas. Čia dienos prekyba. (short term)
Sakai „neveiks ir taškas imant ilgesnį laikotarpį“, tai ilgesniam laikotarpiui (long term) yra kiti signalai.

Čia viskas priklauso nuo treiderio orientacijos - trumpalaikės arba ilgalaikės.

 

Vaidas7777

 

Profit – 500% per 2 dienas <= maža rizika <= geri setupai. Puiku!!!
Gal gali parodyti savo statistiką per 3 mėn?

10 metų statistikos nėra, tiek neprekiaujama su signalais.

http://forexprosignal.ru/contacts/?lang=lt arčiau negu Maskva.

Ir kas su metodologija neaišku?

 

Arrturras

48 žinutės
( +43 / -58 )

Sveiki,

1. Pries rasydmas as perskaiciau metodika. Is pradziu perskaiciau, tada pagalvojau, tada perziurejau loga, tada apmasciau ir parasiau.
2. Kad ilgesniam TF naudojami kito TF grafikai, tai pagal nutylejima manau yra aisku.

Reikalo esmes tai nekeiciau, tau veikia, o kitiems neveiks

Tu treidinai, tu kaupiai patirti, tu zinai niuansus, irankio ribotuma, trukumus, galimybes, tai dariai ilga laika. Uzkaupiai patirties. Tau veikia. O kitiems neveiks. Tai kad nupaisyta dar mazai ka reiskia, nes taip nebuna kaip nupaisyta.

Vos nevisada galima nupaisyti minimum 3 scenarijus, dar tada pagalvojus ju atmainu pripiesti, o vis tiek nebuna tiksliai taip.
Kartais nuciumpi

Bankyk, gal itikinsi kai kuriuos.

Parasiau savo pozicija. Daugiau nelabai ka ir pridurti turiu

FXS
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Sveiki,

Kaip supratau tu nepatykėsi jei nepamatysi. Galėsi demo sąskatoj pabandyt.
Porą signalų parašysiu čia.

Pavidalas bus toks:
PVZ.
EURUSD BUY limit 1,4300 STOP 1,4290 TP1 - 1,4320, TP2,3 - vėliau. (Šitam pvz. visi skaičiai sugalvoti, pirmą demo signalą parašysiu po analizės). Šitie signalai jau ilgalaiki. (long term)

Reikia paaiškinti kaip skaityti signalą?

 

P.S

Kotiruotes gali skirtis, šitie signalai bus su „Dukascopy“ kotiruotes.

vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Aah, prasideda... 
FXS
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės



Ne taip parašiau tik. Kur linija 77,59 ten buy limit, o 77,50 linija SL
FXS
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės



Kol dariau screeshot, kaina dar išaugo
FXS
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Pakeista forumo šaka

Paskutinį kartą redagavo: FXS (2011-08-05 12:07)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital