Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Siūlau sąskaitos valdymo paslaugą

ipk
ipk
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Sveiki, noriu Jums pasiūlyti sąskaitos valdymo paslaugą.

Apie paslaugą trumpai:
• metinė grąža iki 100% (yra patvirtinimai)
• numatytas nuosmukis ne daugiau negu 30%
• vieno sandorio rizika 2%
• minimali investavimo suma 500 EUR
• mūsų paslaugų mokestis: 30% nuo sugeneruoto pelno

Mūsų strategijos (ne DEMO) parodomoji sąskaita: http://www.mt4i.com/users/caspianalpariuk/stats
joje naudojamas pastovus loto dydis.
Tam, kad pamatyti kaip galėtų keistis balansas su skirtinga rizika, peržiūrekite Excel failą http://zalil.ru/30505529

reali sąskaita vieno iš klientų: http://www.mt4i.com/users/tadawul-henrikas/stats
rizikos statistika: http://www.mt4i.com/users/tadawul-henrikas/risk

daugiau informacijos http://www.facebook.com/investavimas

Paskutinį kartą redagavo: ipk (2011-02-14 14:08)
Siekiate finansinės nepriklausomybės? Mums pakeliui !
www.facebook.com/investavimas
in4freedom
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +1 )

Sveikas, noreciau suzinoti daugiau, kiek tai patikima.

Galbut, tau net itikinus, kad sugebetum dirbti pelningai (ir nesudeginti tau patiketu pinigu), kokios garantijos, kad tie pinigai kaskur "neisgaruos" is mano saskaitu, per koki tarpininka prekiauji, kur man reiketu atsidaryti saskaita ir ka padaryti, siekiant pradeti bendradarbiavima.

Kitas dalykas, kadangi nelabai turiu patirties ir zinau kaip tai veikia tai jei paklausiu kvailai labai nepykit. Kyla klausimas, kaip tu viska suspeji (prekiauti per kelis acc), ar nenukentes kitu esamu/busimu klientu saskaitu valdymo kokybe, issipletus klientu ratui? T.y, ar saskaitos valdomos atskirai, ar kaskaip jos apjungtos ir tu prekiauji su viena, visa demesi skirdamas jai, o kitose automatiskai, pagal turimus depozitus proporcingai atidaromos pozicijos?


Gal dar galetu kas nesaliskas, turintis patirties (geros ir blogos) pakomentuoti kiek tai patikima patiketi saskaitos valdyma kitam, kokios jo galimybes, apribojimai mano pinigu atzvilgiu. Dekui
rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Vyrai ir moterys, vaikinai ir merginos, studentai ir pensininkai-mokinkitės savo pinigus valdyti patys. Jūsų pinigai-jūsų gyvenimai. O savo gyvenimo valdyti kitiems patikėti nevalia. Pačių patiriami nuostoliai yra ne tokie skaudūs, o uždirbti pelnai saldesni.
Valdytojai atsakomybės neprisiima, jie tik IMA.   Investuokite, treidinkite patys-jokia patirtis gyvenime nebus našta.
sigitasv
sigitasv
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Auskiniai Rimto žodžiai, pats pradėjau investuoti poto kai draugas pasiūlė savo investavimo paslaugas, ir papasakojo kaip jam gerai sekasi. Dabar džiaugiuosi, kad investuoju, kaupiu žinias, ir uždirbu O jeigu ir pradirbčiau pinigus žinočiau bent jau ką dariau blogai. 
ipk
ipk
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

 
Citatos pradžia in4freedom  
  Sveikas, noreciau suzinoti daugiau, kiek tai patikima.

Galbut, tau net itikinus, kad sugebetum dirbti pelningai (ir nesudeginti tau patiketu pinigu), kokios garantijos, kad tie pinigai kaskur "neisgaruos" is mano saskaitu, per koki tarpininka prekiauji, kur man reiketu atsidaryti saskaita ir ka padaryti, siekiant pradeti bendradarbiavima. 

Kitas dalykas, kadangi nelabai turiu patirties ir zinau kaip tai veikia tai jei paklausiu kvailai labai nepykit. Kyla klausimas, kaip tu viska suspeji (prekiauti per kelis acc), ar nenukentes kitu esamu/busimu klientu saskaitu valdymo kokybe, issipletus klientu ratui? T.y, ar saskaitos valdomos atskirai, ar kaskaip jos apjungtos ir tu prekiauji su viena, visa demesi skirdamas jai, o kitose automatiskai, pagal turimus depozitus proporcingai atidaromos pozicijos?


Gal dar galetu kas nesaliskas, turintis patirties (geros ir blogos) pakomentuoti kiek tai patikima patiketi saskaitos valdyma kitam, kokios jo galimybes, apribojimai mano pinigu atzvilgiu. Dekui
Citatos pabaiga
Sudeginti sąskaitos akimirksniu naudojant mano strategiją nepavyks. Vienu sandoriu rizikuojama 2% sąskaitos, tad jei bus net 10 nesėkmingų sandorių, tai bus paveikta ~15% balanso. Jeigu tau atrodo kad tokia rizika yra per didelė, galiu mažinti pagal pageidavimą (atitinkamai sumažės pelningumas). Galiu ir padidinti, bet nedaugiau negu iki 3-4% rizikos per sandori. Kaip rašiau, strategija numato iki 30% nuosmukį, kuris gali atsirasti laikui bėgant, ir tikrai ne per dieną. Kol kas realus nuosmūkis neviršyjo 12% (čia bent jau nuo 2010.06).
 
Pinigai sąskaitoje yra visiškai saugūs, aš turiu įgaliojimą tik vykdyti sandorius. Nusiimti pinigsus gali tik tu ir tik į savo vardu registruotą sąskaita. Ir dažniausiai vadybininkas po prašymo nuimti pinigus dar pasiskambina ir patikslina, ar čia tikrai jūs ir ar tikrai norite nusiimti pinigus.
 
Aš prekiauju per TADAWULFX ir Alpari UK. Abu brokeriai yra registruoti ES, bei prižiūrimi atitinkamų valstybinių institucijų, klientų pinigai saugomi atskirose sąskaitose ir negali būti panaudoti brokerio skoloms padengti (bankroto atveju). Pinigai yra apdrausti (TadawulFX iki 20000EUR, Alpari UK iki 50000GBP).
 
Sąskaitų skaičius neturi reikšmės prekybai, nes procesas yra automatizuotas tokiems tikslams yra Multiterminalai bei daugybe kitokių sprendimų.
 
P.S. kiek supratau tu neskaitei visos informacijos mano puslapyje ten atsakyta šiek tiek plačiau. Išsiunčiau tau asmeninę žinutę su mano tel nr. 
 
Siekiate finansinės nepriklausomybės? Mums pakeliui !
www.facebook.com/investavimas
Lasius
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

O cia taip turi buti tame .xls faile kad dienos nenuosekliai eina, tai pirmyn tai atgal soka ir vel pirmyn, o pelnas vistiek dideja ? 
Kazkaip megejisku scam kvepia, nes ir trade atrodo ilgai laikomi del keliu pipu.

ipk
ipk
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

  Yra sandorio atidarymo ir uždarymo datos. Surušiuota pagal atidarymo datą (o gal ir pagal sandorio nr, tas pats išeitu). Tokiu būdu jei žiūrėsime į uždarymo datą, tai nuoseklumo nėra, nes nebūtinai pirmas atidarytas sandoris ir bus pirmas uždarytas. (naudojami ne USA brokeriai ir FIFO taisyklė negalioja) Aš sandorius tiesiogiai kopijavau iš http://www.mt4i.com/users/caspianalpariuk
Dėl laikymo trukmės, galiu pasakyti tik tiek, kad tai numato strategija, kuri yra pelningai veikianti. Kiekvienas sandoris turi SL, tad niekada nepaliekamas neigiamas sandoris likimo valiai su milžinišku minusu ir tikimasi, kad sugrįš į pelningą pusę. Dažniausiai jei sandoris laikomas ilgiau negu įprastai, tai reiškia kad rinka yra FLAT būsenoje, kas ir būdinga Azijos sesijai. 
Nelabai supratau minties, kaip sandorio laikymas susijęs su scam kvapu? Su mielu noru išsklaidysiu jūsų abejones, jums priimtinu būdu
Siekiate finansinės nepriklausomybės? Mums pakeliui !
www.facebook.com/investavimas
in4freedom
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +1 )

 Dabar tarkim nusprendziu atsidaryti saskaita, ir patiketi tau valdyma, kokie veiksmai manes laukia, kokiu dokumentu reikes ar galima atsidaryti anonimiskai, ar jau teks deklaruoti VMI individualia veikla jei atsidarynesiu saskaita ir moketi kosminius mokescius ar galima to isvengti? pas kuri is tavo 2 paminetu brokeriu geriau atsidaryti saskaita? Kodel? Ar patikimi brokeriai, ar nebus, kad neleis nusiimti pinigu kai as to noresiu. Kokie pinigu pervedimo, isemimo mokesciai. Klausiu, nes dar apart demo dar niekad neteko atsidarynet real saskaitu
ipk
ipk
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

 1. Sąskaitos atidarymas 
reikia paso kopijos (turiu skaneri), adreso patvirtinimo (sąskaitos už šildymą). Jei būstas nėra tavo, ar sąskaita ateina ne tavo vardu, tai užsakomas laiškas iš banko, kuriame turi sąskaitą. Jie parašo tavo adresą patvirtinantį laišką (~40Lt kainuoja). Anonimiškai atidaryti sąskaita pas brokerį negalima, tam prieštarauja taisyklės kurios sukurtos kovai su pinigų plovimu.
2. Brokerių skirtumas
Jei pinigu suma <5000$, tai yra tik vienas variantas Alpari UK (<2000EUR micro, >2000EUR classic), pas TadawulFX verta dėmesio tik Standartine sąskaita (joje spredai mažesni), jos depozito minimumas 5000$. TadawulFX patrauklus tiems kas naudoja PayPal ar/ir Moneybookers, pinigų įvedimui/išvedimui. Alpari UK papildyti galima arba su kreditine kortele (kai kurios lietuviškos gali netikti) arba tarptautiniu bankiniu pavedimu.
3. Pavedimo mokesčiai
tarptautinis pavedimas kainuoja 40-50LT priklausomai nuo banko. Alpari UK įvedimo/išvedimo mokesčiai http://www.alpari.co.uk/en/customer_service/account_management/deposit_withdraw_comparison.htm
TadawulFX padengia įvedimo mokesčius, o išvedimo čia http://www.tadawulfx.com/public/services/withdraw-funds.html 
4. Brokerių patikimumas
Tiek Alpari UK tiek TadawulFX yra prižiūrimi FSA(Anglijos valstybinė institucija, kuri prižiūri finansinį šalies sektorių, Lietuvos VPK analogas). Taip pat abu brokeriai yra audituojami garsių audito firmų (TadawulFX Deloitte, Alpari UK Grant Thornton). TadawulFX papildomai yra prižiurimas Cysec (kipro VPK analogas) ir BAFIN (vokečių VPK analogas). Klientų pinigai saugomi atskiruse sąskaituose ir negali būti panaudoti brokerio skoloms padengti (bankroto atvėju). Alpari UK klientų pinigai yra apdrausti iki 50000GBP, o TadawulFX iki 20000EUR.
Siekiate finansinės nepriklausomybės? Mums pakeliui !
www.facebook.com/investavimas

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital