Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Turnyras!!!

LiuDis
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės

Netaip lengva ji pasiekti, kaip gali pasirodyt is tavo zinutes
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

...
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

LiuDis,
ten tu dabar čempionate papostinai?
www.forexdreamland.com
LiuDis
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės

Taip, as. Kur vardas Liudas. Gal ka nors netaip padariau ?
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Viskas taip.
Dar kartą linkiu sėkmės!
www.forexdreamland.com
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Greitai lyderių veiksmų jūs neteksit galimybės stebėti..

P.S. Plačiau Alpario (kolkas.. :wink) forumo temoje...
Tokie veiksmai kerta per stebėtojų pasitikėjimą. Norint pritraukti investorius, skaidrumas yra pirmoje vietoje.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Somas :
Greitai lyderių veiksmų jūs neteksit galimybės stebėti..

P.S. Plačiau Alpario (kolkas.. :wink) forumo temoje...
Tokie veiksmai kerta per stebėtojų pasitikėjimą. Norint pritraukti investorius, skaidrumas yra pirmoje vietoje.

Andrius_S


Taip. Dirbančiam su invest. depozitais viešumas yra būtinas.
Bet ar jis būtinas kiekvieną minutę?
(Tapatį parašiau tame forume.. )
Tiesiog įvedu galimybę rinktis.
www.forexdreamland.com
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Taip. Dirbančiam su invest. depozitais viešumas yra būtinas.
Bet ar jis būtinas kiekvieną minutę?
(Tapatį parašiau tame forume.. )
Tiesiog įvedu galimybę rinktis.
Pasirinkimo galimybė, aišku, yra gerai. Tikiuosi, kad tie treideriai, kurie iš tikro rimtai galvoja apie depozitų valdymą, nepasinaudos šia galimybe. Ši galimybė naudingiausia, manau tiems, kurie čempionate dalyvauja tik dėl smalsumo ar dėl savų jėgų išbandymo.
Dėl viešumo kiekvieną minutę: gal kiekvieną minutę ir nebūtina, bet kartą dienoje - sakyčiau, visiškai realus potencialaus investuotojo noras pamatyti treidinimo rezultatą. Jei aš gerai supratau, pagal dabartinę tvarką, jei treideris-čempionato dalyvis nuspręs nerodyti savo veiksmų, jis taps "nematomas" kol jo account'as nepasieks 1 000 000$.
O tu pats, Somai, ar ruošiesi įsislaptinti?

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Aš slapčiausias iš visų
Dalyvis privalės duoti naują invest. pasvordą mums nes kitaip negalima bus paišyti ir toliau kreivių.
Grafiškai matysis kaip einasi, bet ką daro treideris - ne.
Kai aš pakeisiu pasvordą, tai jį kaitaliosiu dažnai, nes pvz. savaitgaliais jį duosiu ir galima bus kam ydomu prisijungti ir pasižiūrėti ar atitinka grafikai su steitmentu.

Vieno mano mikro depo valdymui jau mėnuo. Apie jį kažkur jau čia rašiau ir Nr. daviau (kaikuriems (kurie man patiko)šio forumo dalyviams galėsiu duoti prisijungti, tik invest. pasvordo paprašysiu prieš tai..). Ten tipo dalyvauju atrankose.
Viskas vyksta taip. Žmogus rodo ką gali su demo, tada duoda mikro depą 1-2 mėn. tada 1k. 1-2 mėn, po to 10k. po to nežinau. Aš va prasukau 2 etapo (mano pasiekimai čempionate leidžia nedalyvauti demo pasirodymuose..) 1 mėn. - +28,85%.
Dabar einu ir atrašinėsiu investuotojui į laišką.
Gal ir 1k. jau pradėsiu jo valdyti.
Turiu dar 3 sąskaitas. Dvi depas = "rizikinis kapitalas" ozingoff kažkaip panašiai.. Kitaip tariant depas ir yra praradimo limitas..
Nors tik prieš mėnesį su trupučiu pareiškiau, kad priimu investuotojų pasiūlymus () man rašo į privatą nemažai jau investuotojų.. Greit apsiribosiu depu skaičiumi. Po kažkiektai mėnesiu mano sąlygos depu dydžiams augs..

O mūsų čempionato lyderių sąskaitas, bent kaip indikatorius, naudoja šimtai žmonių.
Turėdami galimybę nerodyti kaip prekiauja, geriausi iš geriausių gali tokiu būdu pasiekti tai, kad padidės jų valdomų invest. depų skaičius. Tai tik viena iš priežasčių kodėl duosim šią galimybę. Rūpinuosi dalyviais..
Kita yra ta, kad būna pas mus, kad šauna dalyvis į viršų ir su panašiu greičiu vėliau leidžiasi be parašiuto.. Rūpinuosi žiūrovais..
Dar manau, kad lyderiams aš davinėsiu kitų lyderių pasvordus. Lyderiai nėra kopijavimo aparatai.. Nors šiandien iš keturiu du nekeis savo pasvordo.
Ir t.t.
www.forexdreamland.com
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

)) to Somas. Niekaip nesuprantu, Somai, tavęs. Negi negali surasti pasistengęs investavimui 20-50$ ???
Na pasiskolink gi ir atsidaryk realią sąskaitą kad ir Oandoje. Ir parodyk, ką gali. Dabar gi tavojo "čempionato" eigą suprogramuoti vieni juokai. Dėjimas akcentų į dešimtmečių žaidimus įspūdžio nedaro. Daug pasakų ir kažkokių niekų tavo postuose . Negaliu tavęs priimti rimtai. Negi nematai skirtumo tarp TALO bei keletos kitų ir savęs ? Nenoriu įžeisti, bet sureikšmindamas savo žaidimus atrodai keistai . Taika.
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Labas Tonis,
Šiaip aš ir rodau ką galiu (praktiškai). ozingoffozingoffozingoff
Ką reiškia suprogramuoti? Nelabai supratau..
Matau skirtumus "remiantis kuo" prekiaujama.
Labai netgi neatrodau keistai.
Siūlymas pasiskolinti keliasdešimt $ atrodo kaip rimtesnis bandymas menkinti mane. Bet tai tik bandymas.
Nemanau, kad esu labai standartinis.
Dabar labiausiai laukiu patikslinimo apie "suprograminimą".
www.forexdreamland.com
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Ne, neturiu tikslo tavęs menkinti. Tavo pati idėja: "forexsiniu portfelių auginimas, valdymo paslauga" yra teisinga ir perspektyvi ( yra realus pagrindas pasiūlai ir paklausai,nes daugelis neturi laiko aktyviai dirbti su nuosavais portfeliukais) tačiau sąsajos su "čempionatu" labai juokingos . Tai skirtingi dalykai ir skirtingos kategorijos. Skiriasi, kaip "chokėjus" nuo "kašio", nors abu sportui priklauso )).
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Profesionalams nėra skirtumo ar demo, ar realas. (c)
Čia yra rimta tiesa.

Primityvioji samprata, kad demo ir reali prekyba skiriasi kaip žemė ir dangus yra tik pradedantiesiems ir šiek tiek pasistūmėjusiems.

O valdomas sąskaitas aš taip pat demonstruoju viešai.
Tik tai darau ne čia.

Gal, po kažkiek laiko, ir šiame forume bus užvesta tema treideriams ir investuotojams, bet kaip pats matai, temose dominuoja pasisakymai "ne į temą". Ką jau kalbėti apie tokio forumo atsiradimą..
www.forexdreamland.com
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Mano nuomone demo yra reikalinga pradzioj mokinantis ir veliau naujom strategijom tikrinti,nes poto tai tik laiko gaisimas...
Labai tiksliai ir teisingai pasakyta. Nėra skirtumo tarp demo ir realo tik nedirbantiems žaidimų mėgėjams . O dirbantys reale nemato tikslingumo labai brangų laiką visokiems demo eikvoti. Tą laiką jie reale realiais $ verčia )). Yra profesionalai forexsininkai ir profesionalūs žaidėjai . Žaidėjai turi tikslą "pasižaisti", ko niekada nesupras forexsininkai )
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Esminis ir pagrindinis veiksnys atsirasti šiam čempionatui buvo tai, kad tūkstančiai žmonių kalba apie neįmanoma forex'e..
O mes sakom įmanoma.
Aš begalo didžiuojuosi čempionato dalyviais, jų atkaklumu ir pastangomis ir t.t.
Taip. "Žaidžiančių" pas mus netrūksta, bet yra ir rimtų treiderių demonstruojančių neeilinius praktinius sugebėjimus, žinias ir stabilumą.
Mūsų čempionatas augs ir augs.
www.forexdreamland.com
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

"čempionatas augs ir augs" ? Nežinau, nežinau... Registruoju realias sąskaitas įvairių dydžių pas įvairius USA brokerius, tačiau niekada nė mintis nekilo registruotis į kažkokį čempionatą "pasižaidimui". Forex'e nesunku užsidirbti nedidelėmis sumomis ir stabiliai, tai tik laiko klausimas, tad nemanau, kad Forex'e yra sudėtinga išvengti praradimų. Forexse dirbti labai lengva dėl dviejų priežasčių: 1) maksimalus likvidumas 2) minimali pirkimo-pardavimo sandorio savikaina (2-3 pipsai).
Tik nuo sąskaitos dydžio ir teisingų prekybinių lotų dydžių pasirinkimo priklauso kiekvieno prekiaujančio rizikos prarasti dalį lėšų laipsnis.
Jei sąskaitos Jūsų dydis 5000-10000, tai be jokios rizikos galite prekiauti 0,001 - 0,01 dydžio lotais ir fiksuoti pelną prie kiekvieno mažiausio kainų judėjimo. ) Na o žaidimai ir liks žaidimais...
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

0.001-0.01 lotai 5-10k. depams yra grynas žaidimas.. :wink
www.forexdreamland.com
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

tai ne žaidimas, nes uždirbami realūs pinigai . Ir uždirbami praktiškai be rizikos. Tokiu būdu surinkti kasdien 20-100$ nėra sunku. Tačiau svarbiausia, kad tik su teorine rizika. O praktiškai rizikos jokios... Prekiauti tokiais kiekiais patarčiau kiekvienam pradedančiam. Tik jau ne dalyvauti tuščiuose žaidimuose... ))
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Tonis, manau, kad esi naujokas. Bet viskas dar prieš akyje. Telydi profitas tave!

Dar apie čempionatą tai jei ką, "šunys loja, o karavanas eina."
Taika.
www.forexdreamland.com
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Somas )))) Taika. Mūsų visų tikslas kuo daugiau patiems sužinoti ir su forumo dalyviais info pasidalinti. Nes forexse konkurencijos nėra. Rinka didžiulė, ten visiems vietos ir pinigų užteks .

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital