Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

TeleTrade

andrius151
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( -2 )

TeleTrade kompanija neseniai atsidare Lietuvoje, kompanija siulo prekiaut su valiuta Forex birzoje. Gal kas nors ka nors girdejo apie TeleTrade?
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

pasiziurejau tinklapije o spredai kokie didziuliai
Is visu po truputi :D
andrius151
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( -2 )

Na ten kur mazi spredai ten ir 1punkto kaina 0.5$
O teletrade 1punktas 10$. taj manau, kad ten spredas yra gana mazas.
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

e/u spredas 5 pipsai Del punktu dydziu idomiai cia parasei, reiktu pasimokyt dar tau..
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Vieno EUR/USD punkto "kaina" priklauso nuo pozicijos dydžio:

125k - 12,5$
1m - 100$
10m USD - 1000$
100m USD - 10000$


Apie TeleTrade DJ teko girdėti prieš kokius 4-5 metus. Pristatinėjo save knygų mugėj, Litexpo. Poto kažkur dingo.
Common sense is not very common
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Prieš keletą metų Fabuose buvo jų kontora. O įdomu ar jie turi išėjimą į valiutų rinką?
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

idomiai samprotaujama. Domimasi tuo, kas net nezinoma kaip atrodo. Vienas punktu kainos negali apsiskaiciuot, kitas super tipo sukta klausima uzduoda - ar turi isejima i valiutu rinka. Vyrai, net bobutes turi isejima i valiutu rinka bijodamos devalvacijos, keisdamos pensija svedbankije i "tvirtesne valiuta" . Kazkaip ar cia jus visus pagavo depresija, ar krize ar dar koks velnias. Internetas matosi padare savo bloga darba - jei sugebu spaudyti mygtukus, tai vadinasi MOKU , GALIU IR ZINAU. Gerai , kad klaviaturoje daugiau nei 2 mygtukai (BUY IR SELL) , nes jei butu tik 2, tai visas pasaulis tik ir uzsiiminetu FOREX ar kitomis dar pelningesnemis spekuliacijomis.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

O Talo, tai kur dinges?? Nei jokiu ziniu, nei jokiu mornning kol ir pan Pravirinai per krize, ar kaip?
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

kad su live calais sunku. reikia ivest, poto juos uzdaryt. O jei dar ne vien valiutos. Is vis tik live calu rasymas iseina.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Na taip kolega jus teisus, paskutiniu metu jai turi sioki toki pelna griebk, bo uz val jau ziurek i minusa nueis. Nors S&P ir usd/jpy bandysiu islaikyt. Kuom prekiauji dabar aktyviausiai?
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Visi žinome kad galima keisti valiutas banke.
Bet kokiu būdų brokeris išeina į valiutų rinką.
Gal jis tik pa save kompe turi programėlę. Faktiškai ir aš galiu atidaryti dilingo bendrovę, jūs man siūskite pinigus į mano sąskaitą. O aš "transliuosiu" jum svaliutų kursus. Juk afktiškai dauguma pinigus praranda. O tie kurie uždirba tie dirba su rimtais brokeriais.
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

magnat , puikiai zinai kad tavo klausimas retorinis. nes tik brokerine zino , kaip ji dengia ir as is vis dengia, ir tai jos vidinis reikalas, tokia informacija neviesinama. Jos neviesina nei rimtos, nei virtuves. Nes dengimo yra n budu. Kaip n budu ir nedengti. Beje, tai jau buvo diskutuota, spekuliantu diskusijose manau yra islike.

Del atidarymo bendroves, tu teisus. Gali atidaryti, transliuojant tau prades siusti pinigus ir ziurek kas gaunasi.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

Mauzeris_ : palukanu normomis
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

TALO, per kokius kontraktus pas IB galima pastatyti už NZD, NOK ir AUD normų mažinimą ?
Common sense is not very common
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

^la. IB suteikia galimybes prekiauti tik USA, EU , GB, JAP, Canada palukanu normomis ir fiksuoto pajamingumo ateities sandoriais. Jei nemaisau, tu turi dar BARX platf. Ten gali daryti Australija ir Zelandija. Atitinkamai kontraktai kotiruojami SFE . Bijau , kad Norvegija kotiruoja tik siuos salies bankai, nesu mates kad kas turetu ir kad butu kotiruojama birzose.


Bet ^la, jei nera , juk pats gali padaryti isvestinuka is keliu kontraktu, cia gi ne beda.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Pas Barklajų nieko neturiu. SFE radau, yra 90 dienų billsai ir 10 metų fantikai. Dėkui.

Kokiu būdu siūlytum daryti išvestinuką ? Man kirba mintis, kad tai būtų galima padaryti per CME FX fut. horizontalų spread`ą.
Common sense is not very common
NasdaqTrader
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Kas čia per "šaraškina kontora"? Visko mačiau, bet ant tiek neprofesionalaus darbo niekur nemačiau. Bet nejuokinga...Tikrai nepatarčiau ten mokytis...
venus1
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki! As esu visiskai zalias Forex rinkoje, taciau man tas dalykas patiko Teletrade yra arciausiai mano namu... Labai butu idomu suzinoti ar kas nors gal buvo ju seminarose? Ar ten verta eiti? Gal kas nors galetu man patarti, jei as noriu daugiau suzinoti apie Forex rinka, tai i kokia firma ar kur man kreiptis? Ta prasme kad praeiti kazkokius kursus nemokamus ar ir isvis jie reikalingi? Kai kur dar ir siulo praktika praeiti.. Taigi kiek supratau is paskutinio komentaro i teletrade nereik eiti? Gal galite tuomet patarti kur geriau? Fibo forex? Admiral Markets? KUR geriau? Buvau uzsirases i teletrade, taciau dabar nezinau ka daryt blin. Idomu, o ne norisi papulti pas aferistus...
Busiu dekingus uz ivairius patarimus.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Vyrai, net bobutes turi isejima i valiutu rinka bijodamos devalvacijos, keisdamos pensija svedbankije i "tvirtesne valiuta" .
Emini-Systems.com
forext3
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki visi! :wink
Sutinku dėl Teletrade - tikrai .... atrodo ta "kontora".
Ju tinklalapis, siūlomos paslaugos bei savo veiklos pristatymas tai tikrai VPK (Vertybiniu popieriu komisijos) "klientas". Manau VPK nemažai pažeidimu surastu net jų tinklapyje jei nepatingetu pažiurėti..._o
Finansų rinką ir rinkos instrumentus išmanačiam žmogui tai tikrai viskas aišku apie juos.
Seminaruose buvau - tai pat be komentaru... :cry
Konsultacijos apie rinka ir prekyba daromos faktiškai už "labdaringa kaina" (Kaip Jus manote kodėl???) , o tas konsultacijas veda nesenai mokyklą baigės berniukas...
Nenustebsiu jei ta "virtuvėle" greit užsidarys...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital