Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Masterforex-V - akademija ruošianti Treiderius profesionalus???

pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

 Labas Agata,
nemanau kad verta švaistyt laiką negatyvui
Geriau junkis į MF praktikos renginio diskusijas "MF Forex klube"

Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2014-12-22 15:46)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

pavlidze,
ačiū už pasiūlymą.
Tačiau aš jau atsirinkau, ko man reikia.
Neneigiu nieko, bet visko suspėti neįmanoma.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš pasirinkau FA, o ne TA.

Perskaičiau kartą protingą psichologo mintį - nereikia mušti kakta sienos ten, kur tau mažiau sekasi. Reikia suprasti, kas tau sekasi. Ir tuo naudotis. Naudotis savo gebėjimais.

Gilinausi ir į TA. Tai per imlu laikui.

O man gerai sekasi FA. Kartais kraipau galvą, kaip tokios pripažintos galvos taip skelia į šoną...
Net 5 metus į priekį nenumato...  skaldo pasakas.

Kartais reikia stabdyti arklius, nes tai protingiausia. Kad dviračio pedalų neminti tuščiai. Bet balne būtina išlikti.

Nes vėl ant to pačio balno užlipti būna sunku. Tai darbas visiškai iš naujo. O naujokai... visur yra naujokai...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš apie kursus iš principo parašiau. turiu savo nuomonę. Vienadieniai - tuščias laiko gaišimas ir pinigų švaistymas.

Buvo kursai, kvietimai. Aš nėjau. Bet žinojau, kas vaikšto. Po tam tikro laiko paprašiau - reziumuok. Juk tiek laiko sugaišai ir pinigų išleidai. Pastebėjau viena, kad jo nervų sistema kiek pagadinta, o reziume - pasakė, kur aš turėčiau perskaityti 400 lapų, o kur 600 lapų. Ne romano. Sudėtingos teisinės kalbos.

Nusprendžiau dar palaukti. Kam minti dviračio pedalus tuščiai? Tik matematinėmis savo žiniomis pasinaudojau.
Sugaišau nedaug. Atsakymas man aiškus.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

O dabr apie kitokius kursus. Ne forex, bet esmės nekeičia. Dvi savaites mes esame izoliuoti nuo išorinės aplinkos. Bėgt galėjai, bet tai buvo taisyklė. Visi dalyviai - išskirtinai įmonių vadovai. Bet labai skirtingi - valstybinių stambių įmonių ir privačių.

Lektoriai paskaitose - neeiliniai. Tai asmenybės. Iš skirtingų sričių. Ir smegenų jie nepudrino, nes keisdavosi.
Ir žinios, ir asmenybė prieš tave.

O po paskaitų mes buvome visi kartu, tačiau izoliuoti nuo išorinės aplinkos. Pusryčiai kartu, bet tam laikui paskirtas laikas, kad niekas pašalinis neužeitų. Pietūs restorane, bet taip pat - pašaliniams uždarytas. Ir toliau viskas taip pat. Laiką po paskaitų mes ne celėse buvome uždaryti. Buvome ir bendravome visi kartu.

Kiek naudos aš iš viso to gavau, žodžiais neišsakysi. Tarytum pagrindai visam likusiam gyvenimui.

Ten kažkiek buvo ir tų lorpak metų metais traders.lt išskirtinėmis teisėmis rašliavų. Bet esmę  ten supratau. Todėl ir tapau prieše ir baninama.

Ir kūno kalba... kiek ji man padėjo gyvenime...
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Masterforex-V - tai ne tik TA 
Visų pirma - tai bendruomenė. Pastoviai auganti ir tobulėjanti.

Todėl tavo nuomonė apie FA - MF Forex klube būtų tikrai įdomi 



 

Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2014-12-23 21:24)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš ir toliau lieku ištikima FA...   Ką daryyyt....?
Kadangi esu užblokuota traders.lt, tai rašyti tegaliu tik čia.

Na kas man įrodys kitaip?
Klausimas: TA rodo, kad reikia elgtis taip, bet net akis bado FA, kad bus kitaip Pasimetimas žmogaus sąmonėje (net ne pasąmonėje) 

Bet reikia daryt taip, reikia disciplinos laikytis. O kaip gi kitaip??? 

Įdomiausia man tai, kad sakinys, tik vienintelis, tik iš konteksto, išlindo viešoje erdvėje. Visur ieškojau informacijos savo nuomonei patvirtinti/pateisinti. Nėr. Juodai. Bet tas sakinys buvo.

O vėliau jau išlenda, jau parašoma. Viešai, oficialiai. Bet kada? Kai jau šaukštai po pietų? 
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Kuo toliau, tuo labiau aš įsitikinu, kad tie viešai skelbiami procentai 95 ir 5 , yra tiesa. Nors randu oficialioje statistikoje kiek kitokį procentą - 4-6. Bet esmės tai nekeičia. Skaičiai panašūs.

Peza peza metai iš metų koks "sausuolis", dėsto teoriją, gauna "bulvinius medalius", niekada neišbaninamas, autoritetas....  Bet tiek metų skaitant supranti, kad tai tik vienas iš 95 procentų. Ir nėra čia nei kaltų, nei nekaltų. Tokia gamta, o žmonės yra gamtos produktai.

Bet tas, kuris yra tarp 95 procentų, be galo siunta ant kitokio. Naudoja visas pasiekiamas biurokratijos priemones.
Pašalinau, reiškia laimėjau. Reiškia - aš esu teisus. O anas idijotas

Paprastą logiką įjunkite. Kas baninami? Tie, kurie mėnesio tikslumu nustatė NT bumo apsivertimą į kitą pusę, tie, kas rašė, kad EUR/USD pasieks paritetą, kas tiksliai į ateitį numatė aukso kainą, naftos kainą.

Tie, kas skatino mąstyti. Juk tame, kas vyksta, nėra nieko keisto. Viskas taip ir turėjo būti.
Kažkas nuostabaus? Man - ne.

Tik dieną X reikia nustatyti. Jos į priekį kažkiek metų nustatyti neįmanoma. Bet tam reikia stebėti. Pamatyti dienos X požymius.

Tai tiek iš mano varpinės...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Kai mane meta, išbanina, žemina, ižeidinėja, niekina,
peržiūriu/perklausau/ titrus perskaitau šio klipo -

Ir viskas susistato į vietas... "No rozhdennij volkom sobakoj ne budet"...

Ir tai yra universalu - padeda įvairiais gyvenimo atvejais.
https://www.youtube.com/watch?v=AJLivkUWJ4U
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Yra dar toks žmogui būdingas jausmas - baimė.
Stiprus jausmas.
Klipe yra medžioklės fragmentai. Begalę kartų matyti realybėje.
Bet ar reikia žmogui tokios patirties? Mano nuomonė šiuo klausimu kito ne kartą. Žinau tiksliai, kodėl apsisprendžiau. Avarija tiesiai prieš akis, mirę ir mirštantys... O aš? Sunkiai pataikiau suspaudyti telefono klavišus, pagalbą pakviesti. O kiti? Realiai gelbėjo.
Šis vaizdas/jausmas niekada man neišnyko. Negi aš tokia višta? Kuo gi skiriasi tie, kurie buvo ne vištos? Radau tik tokį atsakymą.

Vėliau pagalvodavau, kad nevertėjo. Juk aš moteris.
Bet dar vėliau, tylėdama ir bijodama, mintyse atsakiau sau - vertėjo.
Bijau. Žinau, kad bijau. Bet neatsisakau tikslo.

Taigi, visi... treideriai ar netreideriai... pamąstykit apie tokį daikčiuką, kaip baimė. Jį reikia mest šalin ir įvaldyt save.

Nežinau, ar MF to moko???
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Veiksminga būna tai, kas nuoširdu.

Dabar spekuliantai.lt mažai kas skaito. Priežastys??? Neaiškios? Kodėl buvo už šį tinklapį tiek sumokėta?
Vadžias paleidote? Kodėl?

Juk tai galėtų būti vedantysis/dominuojantis tinklapis. Bizūno trūksta. (čia savininkams).

Toliau nuoširdžiai... Parašiau, kad protestuodama lygiai savaitę nerašysiu ir neatsakinėsiu į jokius klausimus traders.lt.
Žodį išlaikiau. Nukrypimas buvo minutės tikslumu - transliavimo niuansai.

Vėliau jau parašiau čia, kad susidarysiu tam tikrą nuomonę apie nikus(jų alternatyvą nesunkiai atpažįstu), kurie rašys traders.lt iki bano 2015.02.01.

Nors užbanino ne tik rašymui, bet ir skaitymui, bet juk ne įkalinti esame prie IP

Kažkiek buvau nusivylusi.
Bet gal nepaskaitė spekuliantai.lt?

Dabar lyg perskaitė...

Noriu tik vieno - kad sugrįžtų išmesti, baninti ar kitaip žeminti protingiausi dalyviai.

Tai tokios protesto formos...

Na, žiūrėsime, kas bus po 2015.02.01

Nes tvirtas charakteris - tai superinė savybė.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Be galo gaila, kad čia parašyti tekstai siuntimo metu ištirpsta tyruose.
Kartais nukopijuoju, kartais-ne.
Nepadariau kopijos.

Bet ir nerašysiu iš naujo..

Sėkmės bendradarbiavime.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Pavlidze, pažaisk ir tu, kaip aš pažaidžiu su jais.

Proto, intelekto, žinių tau pakanka.

O tai vis - tave puola, o tu tik teisiniesi. Ar tai tikro vyro savybės?
Nesvarbu, kad "atgimsi" kokio psichoanalitiko pavidalu, kurį tuoj pat išbanns . Niekai visa tai

Na, o ką rimto parašysi - skaitysiu, vertinsiu
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Kas liečia sidabro monetas, tai kažkiek norėčiau paprieštarauti/arba padiskutuoti su TALO.
Negi tik 1780? Anksčiau. Teritorija išties dabar egzistuojanti Austrija. Tada buvo kitaip.

O pavadinimas išties - JAV dolerio krikštamotė. Berods kažkaip dolaras vadinosi. O grąžą atmesdavo, nukirpę galiuką monetos.

Bet pradininkas, paveldėjęs sidabro šachtas, išties genialus? Ar aš klystu?
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

 
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš tikrai tikiu, kad sugrįš tie, kurie aiškiai suprato ir EUR/USD, ir auksą, ir naftą, ir.... kas bus, persitvarkant šiai sistemai.
Juk viskas normalu.

Ir tikiu, kad grįš į spekuliantai.lt

Reikia čia bizūno. Faktas. Tinklapio tvarkytojams ir prižiūrėtojams.
Bet ar sunku kartą vožtelėti bizūnu???
Ir bus tvarka.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

".Neabejotinai veiklos modeliavimas siekiant būti pastoviai pelningam yra aukščiausios prabos psichinė veikla ir reguliuojama ne užkulniuose arba alkūnėse ir netgi ne akyse,kurios perskaito arba stebi finansinius rodiklius o tik smegenyse."

Mintis, verta užfiksuoti.
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Citatos pradžia Agata  
  Pavlidze, pažaisk ir tu, kaip aš pažaidžiu su jais.
 
Citatos pabaiga
 Agata 

Man tik lieka pasikartoti:
nemanau kad verta švaistyt laiką negatyvui 
Geriau junkis į diskusijas "MF Forex klube" 
 

Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2015-01-23 02:16)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )


Aš negatyvo nepatiriu Storą odą turiu

Deja, dabar jungtis negaliu niekur.
Ausys virš darbų vos kyšo
Juk istorinį laikotarpį išgyvename
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Citatos pradžia Agata  
 
Juk istorinį laikotarpį išgyvename
Citatos pabaiga
O štai čia - LABAI taiklus pastebėjimas
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital