Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

MACD

Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

norejau apsiteirauti, ar cia tik man taip pasiseke, ar naudojantis situ yrankiu galima tikrai gana neblogai bent po 3p is vieno pirkimo/pardavimo pasidaryti, nu aisku ir daugiau galima pasidayt, bet reikia rinktis tada labai... bet as bandziau taip keleta kartu ir man visai sekasi, tai nutariau psiteirauti
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Tau pasiseke :wink
Emini-Systems.com
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

aisku tada, bandysiu toliau
o tada kokia reali naudais MACD? nes kiek internete skaiciau taicia lyg ir indikatorius kuris padeda nuspresti kada pirkti, o kada parduot..
kovar
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

pasižiūrėk tarp straipsnių, kažkur man rodos buvo gana išsamus paaiškinimas.
Aš pvz MACD naudoju, bet tik trendo nustatymui-patvirtinimui-patikslinimui pirkimo pardavimo signalus pas mane generuoja kiti indikatoriai.
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

dekui, jau skaiciau ta straipsni...
bandau dabar aiskintis kaip kiti indikatoriai veikia
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

Čia galima paskaityti apie MACD lietuviškai truputi plačiau:
http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=129

Tačiau vieno indikatoriaus nepakaktų, reikia "apsidrausti"

Atkreipkite dėmesį, pvz., į RSI:
http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=133

Šiaip neblogas rinkinys būtų, pvz.:
MACD (ZeroLag MACD) + RSI + RSI_Stochastic'as
arba
SMA/EMA + RSI + ATR/BB
ir t.t.

Bet, žinoma, rinkites tik tuos, su kuriais Jums patogu dirbti.
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

o dabar dar vienas klausimas, kaip jus nustatot S/L ir T/P? nes mane daznai pagauna ant S/L nors po to hitina T/P riba..
kovar
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

SMA/EMA + RSI + ATR/BB
ir t.t.
Nelabai įsivaizduoju BB laiko intervalui, kuriame pasitaiko nulinis aktyvumas. Taip, kiekvienai situacijai skirtingi metodai. Mano subtilia nuomone, BB pradžioje (mokantis prekiauti) geriau nenaudoti.
kovar
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

o dabar dar vienas klausimas, kaip jus nustatot S/L ir T/P? nes mane daznai pagauna ant S/L nors po to hitina T/P riba..
S/L ir T/P nustatymas yra kiekvienam pagal jo norus, poreikius ar galimybes, valiutos porą, spread'ą, prognozę ir pan. Pateiksiu kaip aš skaičiuoju savo S/L ir kodėl.

Prekiauju remdamasis valandiniais intervalais, kai gaunu signalą pirkti/parduoti pasitikslinu su dieniniais trendais, jei valandinis signalas neprieštarauja dieniniam trendui, perku ar parduodu. S/L nusistačiau 0.3% nuo valiutos kainos (tinka ne visom valiutų porom). Nusistatau maksimalią sumą, kurią galiu prarasti per savaitę (bet nenoriu) - tarkim 5% nuo balanso, fiksuojami kiekvieną pirmadienį ryte. Po to fiksuoju vienos tranzakcijos maksimalų galimą nuostolį, dabar yra 0.5% (čia irgi nuo noru ir generuojamų signalų kiekio priklauso), kai savaitės bėgyje gausiu 10 S/L, tada nebeprekiausiu tą savaitę.
Taigi, skaičiai (pavyzdys): Tarkim mano balansas buvo 200 EUR, ko pasekoje vienos tranzakcijos S/L apskaičiuotas savaitės pradžioje yra 200*0.005=1 EUR. Einu per savo valiutų poras ir matau, kad EUR/AUD duoda Sell prie 1.6300. Imu S/L 1.6300*1.003=1.6349. Taigi mano S/L EUR yra 1 EUR - 49 pip. Belieka pasiskaičiuoti kokią sumą parduoti, kad nuostolis gautųsi 1 EUR.
T/P užmeti didesni negu S/L ir tikiesi, kad tavo prognozė teisinga.

Man pakolkas gaunasi 50/50, kadangi T/P didesnis už S/L turiu maža pliusiuką, bet gerinant prognozės metodus ir discipliną galima pasiekti daugiau

Tiek mano naujokiškos patirties.
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

dekui uz tavo patirty..
reikes isbandyti demo portfelyje, nes kazkaip tikru saibu dar nesinori kisti
nors real trade micro-forex viliojanciai atrodo, visgi skirtumas yra kur tikri pinigai o kur nea... nu bet tada atsiranda skirtumas kur savi dideli pinigai ir kur nea...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital