Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

del 366 dienu

mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

skaiciuojant pelna sumuoji tiek pelningus tiek nepelningus sandorius, taip pat itraukiami ir komisiniai mokesciai finansu makleriams
Mazeikiu benzina perki - mane remi
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

o kaip itraukiami komisiniai mokesciai? pvz; SEB jis pas mane keitesi, t.y. sumazejo,parduodant fondus, ju lyg ir nebuvo.
Ar reikes kiekvienam sandoriui skaiciuoti atskirai?
;)
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

na taip, kiekvieno sandorio buna skirtingi ir komisiniai, jie gi nuo sumos priklauso, tai ir kiekvienam sandoriui komisiniai buna skirtingi. Tai juos ir itrauki i islaidas
Mazeikiu benzina perki - mane remi
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

o kaip itraukiami komisiniai mokesciai? pvz; SEB jis pas mane keitesi, t.y. sumazejo,parduodant fondus, ju lyg ir nebuvo.
Ar reikes kiekvienam sandoriui skaiciuoti atskirai?
reikia įtraukti visus sumokėtus mokesčius, SEB tau parašys kiek sumokėjai,
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
minduliukas
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

gal zinote, ar galima i nuostolius itraukti makleriams mokama 20% mokesti nuo pelno už portfelio valdyma?
gera gyventi, o gerai gyventi dar geriau...
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Feningas :
o kaip itraukiami komisiniai mokesciai? pvz; SEB jis pas mane keitesi, t.y. sumazejo,parduodant fondus, ju lyg ir nebuvo.
Ar reikes kiekvienam sandoriui skaiciuoti atskirai?
reikia įtraukti visus sumokėtus mokesčius, SEB tau parašys kiek sumokėjai,


Nojau, o SEB "paraso" visus sumoketus tais metais mokescius, ar dar atskrai surenka ir tuos, kurie teko tais metais buvusiems pardavimams neislaikytiems 1 metu, bei su ju isigijimu proporcingam parduotam kiekiui susijusius mokescius, kurie galejo buti sumoketi dar ir uzpraeitais metais, bet itakoja apskaiciuojama deklaruojama paskutiniu apmokestinamu metu pelna ?

labai jau abejoju, kad SEB ar bet koks kitas FMI taip pasistengia

ir tos mano abejones kyla is neseniai buvusiu diskusiju, kur paaiskejo, kad pats taikai gan unikalia apmokestinamo pelno ivertinimo metodika ...
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

gal zinote, ar galima i nuostolius itraukti makleriams mokama 20% mokesti nuo pelno už portfelio valdyma?
klausk FMI mano nuomone turi buti galima. dargi zinau, kad pries metus kitus to nezinojo ir patys FMI, metu begyje VMI kaitaliojo isaiskinimus, del ko FMI perrasinejo klientu sutartis atgaline data, kad butu galima galima ta mokesti itraukti i sanaudas. buta istoriju, gal kas ka zino tiksliau, jei susidure bet tai, kad klausimai buvo sprendziami, manau reiskia jog buvo ir isspresti
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

ragainagai,
jei per deklaruojamus metus pirkai akcijas ir sumokėjai komisinius, tai juos ir deklaruoji, o laikyk tu tas akcijas nors 100 metų. kai parduosi vėl deklaruosi komisinius ir neapmokestinamas akcijas. Nedarykim sudėtingo proceso ten, kur taip nėra...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
UK
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

ok tarkim situacija tokia: per metus atliktos dvi operacijos 1) pirkta akciju A 100 vnt po 10 Lt ir parduota tos pacios 100 po 12, komisiniai pirkimo 5 Lt, pardavimo 6 Lt ir 2) pirka akciju B 200 vnt po 50 Lt ir nieko su jom nedaryta, komisiniai pirkimo 50 Lt.

Nojau, koks pagal tave mokestinis rezultatas? Ar:
1) 1200-(1000+5+6) = 189 Lt (pagal deklaracija: 1200 pajamos uz vp neislaikius metus, 1000 ju savikaina + tiesiogines islaidos)
2) ar 1200-(1000+5+6) - 50 = 139 Lt?

Ar vistik tuos 50 bus galima atimti tik pardavus B akcijas ir jei jos <366?
Diletantas
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +4 / -1 )

Mano supratimu 1200-(1000+5+6)=189*0.15= 28.35 Lt, kuriuos sumoki mokesciams. Antras punktas ir 50 lt komisiniu cia visai ne prie ko ir deklaracijoje nefiguruoja.
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

ok tarkim situacija tokia: per metus atliktos dvi operacijos 1) pirkta akciju A 100 vnt po 10 Lt ir parduota tos pacios 100 po 12, komisiniai pirkimo 5 Lt, pardavimo 6 Lt ir 2) pirka akciju B 200 vnt po 50 Lt ir nieko su jom nedaryta, komisiniai pirkimo 50 Lt.

Nojau, koks pagal tave mokestinis rezultatas? Ar:
1) 1200-(1000+5+6) = 189 Lt (pagal deklaracija: 1200 pajamos uz vp neislaikius metus, 1000 ju savikaina + tiesiogines islaidos)
2) ar 1200-(1000+5+6) - 50 = 139 Lt?

Ar vistik tuos 50 bus galima atimti tik pardavus B akcijas ir jei jos <366?
UK, kam taip sudetingai? , nes pagal Noju (kaip paaiskejo) bus dar paprasciau:

3) 1200-(1000+5+6) - 200*50 - 50 = -9861 Lt nuostolis & no taxes :no
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

čia aš Jums ką, informacijos biuras?
klauskit VMI.
Kodėl man turi rūpėti Jūsų deklaracijos, a? Ir ko Jūs dedat į kelnes dėl tų deklaracijų. VMI tinklapyje yra viskas labai aiškiai ir paprastai parašyta, kaip ką deklaruoti. Jei patys nesugebat surasti, tai jei ne mano bėda. Baikit tuos būrimus, atsiversit formas, gausit pažymas ir užpildysit kaip reikia. Tik du skaičius reikia į formą įvesti. Nu su tiek skaičių gal susitvarkysit.

Sėkmės deklaruojant,
Nojus
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital