Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Tema tiems, kuriuos išmetė iš traders.lt

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

TALO

Suprasit. Kai atsakysit i paprasta klausima : kuo pavirs velnias. Kai prades melstis

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Na kaip čia gali būti? Visose procedūrose matau visą savo parašytą tekstą. Rašymo laukelyje, prieš spaudžiant OK, taip pat matau visą savo parašytą tekstą. O paspaudus OK, nusisiunčia tik vienas pirmas sakinys...

Arba visai nenusisiųstų, arba nusisiųsti turi visas tekstas.

Nieko blogo neparašiau, tik Antikos filosofus paminėjau...  : )
Tai kodėl nusikerpa mano rašytas tekstas?  :  )
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

TALO

Suprasit. Kai atsakysit i paprasta klausima : kuo pavirs velnias. Kai prades melstis

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Grand

Su ilgalaikem investicijom. Ilgalaike investicija tai ta kuri neduoda norimos grazos per trumpa laika. Bet jei as nusipirkau Ag ir jei jis pakyla 100% per 6 men. ir as ji parduodu... ar Ag skaitomas ilgalaike investicija?”

Šiuo atveju sidabras yra įrankis tavo pasirinktai ilgalaikei investicijai. Tokiais šuoliais tu sumažini pinigų sumą, reikalingą tavo pasirinktai ilgalaikei investicijai. Ir galutinį rezultatą tu pamatai savo pasirinktoje ilgalaikėje investicijoje.

Tokį būdą aš vadinu triada.

Ir apie tai gana dažnai labia aiškiai parašo TALO.

Anksčiau man neteko perskaityti, kad kas nors tai parašytų.

Tai elementarios logikos panaudojimas. Kryžiažodžiai, kurie duoda realią naudą.

Skirtingai nei visokie kitokie kryžiažodžiai, kurie tik moralinį pasitenkinimą teduoda.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

spektras

Nusišnekėjimas,kad ką tik gimęs žmogus yra švari lenta,kurioje gali užrašyti ką nori buvo 18-o amžiaus anglų švietėjo ir pedagogo Džono Loko sistemos pagrindas.Iki dabar tai seniai paneigta ir išplėtota - asmenybės vystymuisi teisėtai priskiriant paveldėjimo/genetinį kodą/bloką;aplinkos poveikį/įtaką bei tos pačios besiformuojančios asmenybės pirmųjų dviejų blokų poveikio pastovų transformavimą pastoviai besikeičiančiose sąlygose.

Kodėl dominuoja mąstymas – arba/arba ?

Tada tiesa buvo vienokia, dabar – kitokia. Absoliuti tiesa su tokiu mąstymu neišvengiamai yra tai, kas yra dabar. Preity tegali būti sąšlavynas  :  )

Kodėl atsisakoma permąstyti per prizmę ir/ir  ?

Bet čia reikia mąstyti. O per prizmę arba/arba – tereikia atsirinkti vieną labiau patinkantį variantą. Paprasčiau.

Aš viską jungčiau. Viską, kas paryškinta.

Ir jungčiau vien dėl sąvokų “genotipas ir fenotipas” žinojimo.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Rungas

Iš pradžių iš tavęs juokiasi, po to su tavim kovoja, po to stengiasi nepastebėti. Galiausiai tu laimi.”

Tai bent teisinga, ko gero, netyčia parašyta frazė.

Universali.

Tekstų aplink šią frazę neskaičiau. Tačiau mintis universali. Teisinga. Visais atvejais.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Augis68

Parsiuk,kodel nereikia apie dienorasti? manau tik keletas is dalyviu ji veda o tai ir yra sekmes pagrindas,dar geriau uzrasius sandoriu uzrasyti ir emocine bukle tuo metu,ar tai buvo impulsivus sadoris ar sisteminis saltas,taip kad sutinku su Parsiuku 100 proc,prekybos zurnalas butinas sugauti sekme”

Egzistuoja emocinė atmintis. Tai pati stipriausia iš visų atminčių. Beveik neišsitrinanti pas žmogų.

Jei ji neišsivysčiusi, jokie žurnalai nepadės

Arba emocija per silpna. Tada ir rašyti nėra jokios prasmės

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

rimtas

Man tai atrodo kad tu ne pardavei po 15.90, o pirkai. Tokios notaikos apimtas tu paprasčiausiai negalėjau nuspausti sell mygtuko, neabejoju kad tuo metu tavo limbinė sistema užbalsavo už "BUY more".
Na bet kokiu atveju tavo vidurkis ko gero nuo 20 nusileido iki kokių 18, geriausiu atveju. Jei tiek pasieks, norėčiau viešo prisipažinimo forume realiu laiku apie tavo parduotą VISĄ sidabro kiekį bei konstatavimą fakto kad per 2 -3 metus geriausiu atveju išlipai ant 0. Blogiausiu-sidabras jau jiekada nepasieks 18 ir liksi kaip Bufetas, būsi ilgalaikis investuotojas į instrumentą kuris neša vien nuostolius ir depresiją, bet mintyse žiba. Galėsit patapšnot su TALO vienas kitam per petį, pasiguost ir pasidalint įžvalgom kad sidabras vistiek kažkada atšoks.”

Kaip rašiau aukščiau, svarbiausia yra suvokti, jausti kitų “limbiką”, o šiose temose net – masių “limbiką”, o su savaja “limbika” susitvarkyti privaloma.

Na šiame poste tuo keliu ir pabandyta eiti. Tiesiog chrestomatinis pavyzdėlis.

Tik apsiribota vieno žmogaus “limbika”.

Kito žmogaus, t.y. mano matymas toje pat situacijoje:

Grand tave paprasčiausiai erzina : )  Nusišypsoti čia reikia, o ne į jo “limbiką” gilintis. Bet tavo dėmesį nukreipia, sunaudoja dalį tavo smegenų resursų/vietos.

O kaip su privalomumu susitvarkyti su savaja “limbika”?

“Teorija, brolau, sausa šaka…”

Nesusitvarkyta visiškai. Kol tavo mintys nukreiptos į kito žmogaus rezultatus, ypač džiaugsmą dėl kito nesėkmių, šiuo atveju net įsivaizduojamų nesėkmių (“limbika” piešia vaizduotėje patį baisiausią kito nesėkmių rezultatą ), tol apie susitvarkymą su savo “limbika” negali būti nė kalbų. Visi smegenų resursai “kitame žmoguje”, o ne savyje.

Ir ne vien Grand ramybės tau neduoda bei neleidžia net priartėti iki susitvarkymo su savaja “limbika”. Pavydo kirminas graužia ir dėl Bafeto, ir dėl TALO.

Turėtum juos savo viduje priimti kaip siekiamybę, o tu priešingai niršti ant jų dėl jų sėkmės.

Apie tolimesnius susitvarkymus su savo “limbika” nė nerašysiu. Pradinukams reikia po truputį “mokytis pažinti Pasaulį” , žinių porcijos turi būti saikingos. Kitaip bus košė galvoje…

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Grand žinučių skaitymas kažkuo primena detektyvą Kolambą (tokį kartais filmą rodo)

Nepajėgiu nesišypsoti

Tarp daug „kolambiško“ teksto kartais pasitaiko perliukų, kur ir mano nuomonė sutampa

Kažkada buvo vienas vaizdingas perliukas apie infliacijos/defliacijos skaičiavimą: sudeda ferarį, aifoną ir batoną

Nuo tada kartais paskaitau jo žinutes

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

rimtas

......... tokiu atveju čia vėl susigroja primerktos akies taisyklė, kuri sako kad……”

Primerktos akies… ką reiškia primerkta akis? Tobulą vaizduotę.

Ar visi žmonės turi tobulą vaizduotę?

EW teorija iš principo aš tikiu. Tik ji specifinė.

Ir gal turi tam tikrą būtinąją specifiką – reikalauja tobulos vaizduotės turėjimo.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Vvytas

....... kad treidinimas yra pirmoje vietoje psichologijos menas...... „

Mano nuomonė tokia pat.

Tik aš galvoju, kad prieštaraujantys labai siaurai suvokia psichologiją. Todėl to ir nemato : )

Bet kiekvienam savo.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Kodėl karpo dabar ausim, po Draghi pranešimo? :  )

Visi gudrumai išgaravo : )
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

augisss

Netaikyk sau asmeniskai,bet rinkose nuomones nekeicia tik kvailiai.Cia reikia pirkti anksciau nei minia sukelia kainas ir parduoti anksciau,nei ta pati minia selina.Tai zino beveik visi,bet pasinaudoja tuo vienetai........ Be to,taip kaip pats mastai,galvoja daug kas,o tai negerai.... ”

Inteligent

Augis rase>Be to,taip kaip pats mastai,galvoja daug kas,o tai negerai....
Aukso zodziai.Bet MONOTIPISKA ,o dauguma supranta tik STEREOTIPUS( senmerge=labai negerai )....Taigi sauksmas tyruose -geraja prasme  “

Agata, jei galėtų, pritartų šioms nuomonėms. Būtų trys tokios pat nuomonės iš eilės.

Bet kas išjudina šį mechanizmą? Tai, ką paryškinau, kas yra esmė šiuose postuose.

Ar ne būtent tai, ką parašiau aukščiau esnačiuose savo postuose?

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Darriuks

Traders.lt - ne šiaipsau pavadinimas. Šis portalas (turi būti) orientuotas visų pirma treideriaims, toliau investuotojams, finansų analitikams ir pan. auditorijai. Kas taip mano - fanatikai ??? Keista išvada.”

Skatinamas inkapsuliuoto individo kultas.

Atskiro fragmento inkapsuliavimas, individui nematant nieko, kas yra už kapsulės sienelių, yra gėris.

la

Nemažai kitų temų taip pat mažai ką turi bendro su traders.lt idėja. Tokias marazmatines temas kaip ši, mano manymu, apskritai reikėtų trinti. Kaip ir reikėtų nevaidinti tolerastijos tam tikrų dalyvių atžvilgiu.”

Jei inkapsuliuotam individui kyla bent mažytis noras žvilgtelėti per matines kapsulės sieneles, kas yra už jų, darbo su šiuo individu – tyčiojimosi, įžeidinėjimo, jo pašalinimo – nebepakanka.

Reikia panaikinti patį vaizdą už kapsulės sienelių. Spoksok nespoksojęs – nieko ten jau nebepamatysi. Ribos aiškios. Ties kapsulės sienele baigiasi individo pasaulis, net ir už šios sienelės pasaulio jokio nėra. Yra vaakumas. Būk spakainas.

Tegyvuoja inkapsuliuoto individo kultas !

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Liaudiškai tai būtų – riboto mąstymo kultas.

Kiekvienas atskiras individas privalo mąstyti tik savo kapsulės rėmuose.

Tai ne vien linijinio mąstymo, tačiau net taškinio mąstymo kultas.

Tačiau egzistuoja taškinis mąstymas, linijinis mąstymas ir erdvinis mąstymas.

Tai egzistuoja tarp žmonių populiacijos. Mokslu įrodyta.

Ne babučių paistalai... ne mistikos pasaulis... tai elementari realybė, kurią mokslas įkirto jau seniai.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Įsidėmiu kartais be didelių pastangų tam tikras mintis. Labai ilgam laikui.

Viena iš jų, perskaityta šių tinklapių egzistavimo pradžioje:

Ashaman

Didžiausia iki šiol gauta nauda – supratimas, kaip ši sistema veikia. Jei nori išlošti žaidime, kurio taisyklių nežinai, reikia būti arba „laimės kūdikiu“, arba greitai mokytis.“

Na... laimės kūdikiais aš netikiu, bent man tai nesišviečia... lieka paryškinta vieta. Visada koncentravausi į ją.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +236 / -563 )

Šių tinklapių evoliucija:

Pradžioje, kiek anksčiau, nei mano prisiregistravimo data (nes skaičiau neprisiregistravusi), apie trolius nežinojome nieko. Lygiai taip pat, kaip negalima nieko žinoti apie bananą, jei jo niekad neragavai ir niekad nematei.

Vėliau šis reiškinys buvo plačiai aprašytas spaudoje ir nušviestas per TV. Gan kvalifikuotai ir suprantamai daugeliui žmonių grupių.

Tada atsirado mąstymas skaitant – kuris čia yra trolis?

Dabar – mąstymas skaitant yra kitoks. Kuris čia yra ne trolis.

Tačiau visa tai, ką parašiau, neturi jokios vertės. Status quo konstatavimas nėra labai vertingas dalykas.

Vertingiausia – kas toliau?

Ir tokioje situacijoje belieka atsigręžti į istoriją. Man asociacija kilo su majų civilizacija.

Kodėl jie žlugo?

Pagrindinė priežastis – neteisingai elgėsi su miškais, sukėlė dirvožemio eroziją, ko pasekoje pradėjo trūkti maisto.

Tačiau buvo kastos. Viršininkai gyveno aukščiau, po to vis žemyn prastesnės kastos.

Maisto trūksta, pradėjo mirti žemesnės kastos, maistą sukuriančios. Darbo jėgos pradėjo trūkti.

Bet kodėl jie realiai išnyko? Kas pradėjo tarpusavyje pjautis anksčiausiai?

Ogi aukščiausia kasta. Niekas nenorėjo atiduoti valdžios, nors jų santykis su realiai dirbančiais tapo nebeprotingas. Tai jie pradėjo viens kitą pjauti. Ir išsipjovė.

Puiku, kad juos atrado vėliausiai, kai jau buvo mokslo technologijos, galinčios net tai nustatyti. Kas su kuo pradėjo anksčiausiai pjautis : ))) Ir kaip pjovėsi.

Dabar grįžtame prie trolių, prie traders.lt : )))

Toliau įjungiate savo smegeninę. Juk toliau nebesudėtinga.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2017 Tipro Group UAB