Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kiek aš uždirbau iš Forex už 2010 ir 2011 ant real ar demo

Arrturras

48 žinutės
( +43 / -58 )

Sveiki

Pagalvojau, kad gal atsiras norinčių atskleisti savo rezultatus. Būtų smagu, kad tie kurie neturi ką pasakyti nerašytų.
Taip tiesiai šviesiai - konkrečiai. Be jokių pamokymų ir išvedžiojimų. Skaičiukai ir tiek.

Aš turiu tik demo.


Per maždaug 6 mėn. padvigubinau uždarą poziciją. Atviroje pozicijoje turiu jau apie 3 mėn. du minusus didelius -700 px. Prekiauju l. mažais kiekiais. Pavienis sandoris neturi jokios reikšminos įtakos sąskaitos pokyčiui. Geriausias rezas apie 30 pliusų iš eilės. Minusai į eilę nesigrupuoja
Paskutinį kartą redagavo: Arrturras (2011-12-17 09:46)
fxp
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( -1 )

Gal adminas nepalaikys šio posto už reklamą, bet mūsų prekybos rezultatai smulkiai pateikti čia 
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

labas,siais metais tikiuosi 11-13 procentu pelno,atskaicius mokescius.
beje ,i panasu klausima atsakinejau ir pries metus ir 2009 -tais.
-------------------------------------------------------------------------------------
turiu kelias neuzdarytas pozicijas dar nuo 2009 metu.jei dabar jas parduociau,tada pelnas butu 9-11%.
bet neparduosiu ,lauksiu pagerejimo.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

per pusantru metu prekybas kazkur ant 0 ysilygina man,bet cia prekiaujant dazniausiai su mazom sumom ir pertraukom po menesi ir pan,vienu zodziu vykst mokymasis.
laura01
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Per penkis metus, paemus viska bendrai, netekau ketvirtadalio pinigu, t.y. -25%. Pries gera pusmeti minusas buvo 10%. Jei kas nors pagereja, sueda mokesciai. Investavimas man pelno neatnese kol kas) Dar gerai, kad paskutiniu kelniu nenumove
Arrturras

48 žinutės
( +43 / -58 )

Čia ne akcijos, bet su akcijomis pas mane nuo 2006 žiūrint procentais manau kad apie nulis būtų su pliusais ir minusais iki 2011. Taigi visumoje giblas reikalas

pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

joa su akcijom liudniau,investavau kelis litus y lt akcijas tai virs 35% bendras minusas,per metus,visgi krizes pabaigos dar turbut bendrai europoj ir lietuvoj keleta metu reikes palaukt,bet kaip kolega mineja reik dziaugtis,kad ne pliks basas.
vidasz
vidasz
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės
( +3 )

Citatos pradžia fxp
 

 
Gal adminas nepalaikys šio posto už reklamą, bet mūsų prekybos rezultatai smulkiai pateikti čia  Citatos pabaiga
Slepkis po pernyksciais Lapais!Ir tai rezultatas kuriuo didziuojiesi?Neklaidink nauju zmoniu...Visi surinkti ant kazkokio exelio..Cia tavo statement? zulutrade, rezai, tai is vis patyliu...
Vien ka pasako uzrasas apsilankius tavo profilyje:


Toliau rezultatai: 
Open Positions   -197 pips(cia viena vis dar neuzdaryta pozicija) Kokia rizika esi patenkintas?Kur S/L?Nes Average pips/trade  29.0 tai cia koks jau butu R/R 10:1 ?Sita vieta pakele sypsena :Maximum drawdown 967%(59.31K)Worst Trade -3,464 pips Best Trade 1,698 pips ??Kas cia isvis per profilis, jau nuo rugsejo pelno neuzdirbi maldamas and demo.

Na naujokas kuris perkeltinai juokautu, kad pasieke puikiu rezultatu, nebuciau nk rases, bet sis postas sukele pykti, nes tu siulai i tave Investuoti...

Arrturras

48 žinutės
( +43 / -58 )

Sveiki,

Iš tiesų tai labai nedaug pasisakymų...tikėjausi kad daugiau žmonių parašys
Minday
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +4 / -1 )

na parasysiu as savo 10+ metu rezultatus is fx. Fx susidomejau labai seniai, sudeginau 4 accountus (3 standart ir 1 mini tiesa vienas is ju sudege pats, nes brokeris bankrutavo). prekiavau ne visus 10 metu bet taip kad kokie metai prekybos ir metai bandymo susivokti "kaip cia taip gavosi" buvau uzsispyres, vis maniau, kad sistema veikia, tik su mano galva kazkas negerai. Idomiausia, kad man sekdavosi, padvigubinti real saskaita "kaip du pirstus", bet stai islaikyti ta pati tempa ilgiau nei metus deja deja... bandziau ir pats stumdyt ir MM naudoti ir robotus brangius pirkau ir savo sistemas kuriau ir zulu bandziau - giblas reikalas. kaip ant demo tai dar kazkas svieciasi, bet kaip real - taip ir basta - ypac jei zaidi ilgiau nei metus. Kiek laiko praradau... zodziu Nx tas Fx.
Bet stai apie indeksus ETF ir akcijas  taip nepasakyciau, ten labai aiskus trendai, nors aisku ir ten krize prasinese
ready115
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( +4 )

bandau prekiauti forex apie 2 metus, su nedidelėmis pertraukomis. Pradėjau kaip sakant nuo nulio žinių, tik pasiskaitęs kas ir kaip, ant real mini sąskaitos. Turiu maždaug mėnesio vidutinio atlyginimo dydžio nuostolį. Galiu dabar pasakyt senai visiems žinomą tiesą, jog kuo greičiau nori pelno, tuo didesnė rizika nuostoliui. Geriau mažas pinigas į rankas, nei didelis pinigas iš rankų. Šiuo metu atidirbinėju minusą, lėtai, mažais žingsniukais... Ar pavyks? laikas ir rinka parodys
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Vien "duchai" rašinėja

Paskutinį kartą redagavo: magnat (2012-03-05 17:44)
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
ready115
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( +4 )

kiekgi uždirbo/pradirbo "neduchai"? Kam tokį komentarą išvis rašyt... 
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

TAi kad neduchai nerašinėja
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Domina pasisakymai uždirbančių per metus realioje sąskaitoje bent 1000000 USD.
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
briedis422
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

magnat man atrodo kad daugiausia rasineji cia tu  o tie kurie uzdirbineja po 100000000000 USD neturi laiko cia rasineti
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

AŠ ir taip manau
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
Arrturras

48 žinutės
( +43 / -58 )

Sveiki,

Kadangi atsirado vertų dėmesio pasisakymų, tai ir aš nusprendžiau šiuo tuo pasidalinti. Dabar eina 3 mėnuo kai prekiauju real.
Prekiauju tik EURUSD ir GBPJPY. Bandymas prekiauti 4 nesėkmingas mano atveju, nes visi pinigai generavosi tik iš šių dviejų. Nesigauna įsigilinti iki tokio lygio iki kokio reikia.

Lieku tik ties 2 poromis, nes pripratau prie jų. Procentais toks rezas:
1. sausis +33 proc.
2. vasaris -11 proc. (susigeneravo ant kitų porų). Iškarto priėmiau sprendimą apsiriboti tik dviem.

Jaučiu poslinkį į priekį. Priklausomai nuo rizikos kiekio renkuosi statymo dydį.
Pereinu prie nedidelio treidų kiekio. Todėl, kad labai retais atvejais rizikos kiekis esamoje situacijoje man yra priimtinas. Trupmai tariant kantriai laukiu auksinių variantų, sidabrinių variantų. Matau, kad išlaukimas kur kas svarbiau, nei prekiavimas.

Bendras mano patarimas kitiems yra apsiroboti nedideliu kiekiu porų, priprasti, įsigilinti. Būti kantriams.
Tarpkitko gana daug dalykų forex'e, jau užnugaros ir iškarto jauti, kas forume rašo

Bendrai kalbant, tai iš viso nieko ir daryti net nereikia. Tiesiog laukti progos

Manau, kad protingi žmonės suprata, jog svarbus apytikris procentų skaičius per kokius 6 mėnesius, o ne kapitalo dydis. Kapitalo dydis čia nieko nereiškia, mygtukai tie patys
Arrturras

48 žinutės
( +43 / -58 )

Tarpkitko,

Prekyba Forex yra visiškai nuobodus užsiėmimas, nieko nereikia daryti.

Konkrečiai aš seku 2 poras. Ir vos ne viskas sukasi galvoje.

Kuo variacijų spektras didesnis, kuo galvoje galiu sugalvoti daugiau kombinacijų kas gali būti artimiausioje ateityje, tai tuo ir rizika yra didesnė.

Kai variacijų spektras pradeda trauktis, tada rizika mažėja. Kuo labiau išlauki ir dar jei pataikai išlaukęs tai tuo geriau. Taip aš žvejoju, kai ateina laikas.

Idomu gal tai, kad kuo daugiau patirties tuo mažiau tokių besitraukiančių variacijų realiai sutinki. kitas dalykas, dėl ko nesuki galvos tai: išėjau per anksti, išėjau per vėlai. Tokių dalykų nėra. Išeinu, nes prasiplečia variacijų kiekis, iki nepriimtino lygio

Dar kitas momentas, kad sekti kitų patarimu, signalais ar mokymu yra visiškas absurdas. Tiesiog atsisėdi ir sėdi ant demo kokius metus, tada eini į real jei kas nors gaunasi. Čia nereikia blaškytis. Paėmei keletą porų, paėmei metodą ir sėdi...sėdi...sėdi ant to. Ir viskas

Šitas skyrelis yra reikalingas ir yra prasmingas, nei daugėlis tuščių temų, kurios forume nagrinėjamos.



Paskutinį kartą redagavo: Arrturras (2012-03-12 16:20)
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Manau pilnai užtenka vienos valiutų poros. Pvz. EURUSD.

Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital