Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Prekybos taisykles

Kiseliovas
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

Kur laikomos jusu prekybos taisykles? Ar galvoje, ar ant popieriaus pakabintos prie kompo? Ar ju grieztai laikotes, ar kurybiskai pagal situacija? Kokie pagrindiniai punktai, butu idomu suzinoti. Kaip jie atsirado, ar is praktikos, patarimu, literaturos? Koks jus prekybos planas? Ar jis jums reikalingas?
Ne pinigas tave padarys laimingą
saulyte84
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

NORECIAU SUZINOTI AR MOKATE SEKMES MOKESTI? KAIP JIS SKAICIUOJAMAS? ACIU
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Sekmes mokescio nera, jei kalbame apie akcijas. O jei ta fraze butu kabutese, atsakyciau, kad kiekvienas pagal religinguma, issilavinima ir geranoriskuma. Nes yra mananciu, kad Haicio vaikams padeti nereikia, nes ten kazkokie reikaliukai kazkam nepatinka ..... . Manau, kad pakankamai neissilavines zmogus nezino kas tai yra "sekmes mokestis" Ir kam jis mokamas. Tik as ji gal kazkaip kitaip vadinciau negu tu, nes jis gal daugiau yra dekingumo ir/ar pasidalinimo su ...... kazkokioje knygoje graziai buvo parasyta "aukok 10% tiems, kurie patys negali uzsidirbti" ar kazkaip labai panasiai. Pinigai yra toks dalykas, kad ne visiem dalintis jais lengva, bet kaip sako jei nesidziaugi kiekviena diena, tai ir pinigai nepadarys taves laimingu. Todel tai labai asmeniska kiekvienam ir anot  "nasa rasa". "Juk jei mes darom gera darba, tai tuo girtis negrazu ir tegul tai bus musu mazyte paslaptis"


Paskutinį kartą redagavo: Amigo (2010-02-18 11:48)
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Citatos pradžia Kiseliovas  
  Kur laikomos jusu prekybos taisykles? Ar galvoje, ar ant popieriaus pakabintos prie kompo? Ar ju grieztai laikotes, ar kurybiskai pagal situacija? Kokie pagrindiniai punktai, butu idomu suzinoti. Kaip jie atsirado, ar is praktikos, patarimu, literaturos? Koks jus prekybos planas? Ar jis jums reikalingas? Citatos pabaiga
Atsakinesiu taip pat konkreciai kaip ir klausi.

Galvoje, ant popieriaus, ir prie kompo. Taisykliu laikaus be isimciu (isimtys - klaidos). Pgr punktai, o ju nemazai. Svarbiausi:

Susiplanuok dienos darbus....
Nepradek losti.

Emocijas i sali.
Nevirsyk limito.
ir t.t.
Atsirado is praktikos. Juk niekada neklausai kai tau sako? Na bent jau as. Man reikia isbandyti.

Be plano ne is vietos.
Man reikalingas 100%. Ir manau visiems reikia, kitaip nesilaikysi taisykles, nepradeti losti

Vikis1mil saskaitos
rezultatai


Paskutinį kartą redagavo: [email protected] (2010-04-03 16:32)
Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital