Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

2010 metais butų kainos kris no 35 iki 50 procentų.

Dievas
Dievas
Rašyti privačią žinutę

467 žinutės
( +9 / -5 )

 Faktas tame, kad, ponas Hitler2, esate beraštis. O traukti apie NT kainas tokias mintis, kokias traukiate jūs ir gerb. Bronius, iš niekur - juk tai 5-kiamečio lygis. Įdomu būtų pažiūrėti, ar ponas Bronius ir Jūs neesate vienas ir tas pats asmuo.
ugnius
Rašyti privačią žinutę

857 žinutės
( +300 / -178 )

Pirkti ar nuomotis?
Aš vadovaujuosi tokia apytiksle formule: 10 metų nuoma ~ pirkimo kainai.

Realūs sandoriai: 1000 Lt nuoma Totorių g., žinoma, sena statyba, kapitaliai suremontuotas, 2 kamb., apie 60 kv.m. Pagal mano formulę tas butas turėtų kainuoti apie 120 000 Lt. Kas nors parduos man už tiek dabar?
Abejoju. Už kokius 500 000 Lt gal ir parduotų. Nuoma turi kilti? Greičiausiai. Bet kiek nuoma turi pakilti, kad sumažėtų žirklės? o kol nekyla, man labiau apsimoka investuoti į TEO ir mokėti po 1000 Lt kas mėnesį už tą butą.
Ar lūkesčiai pardavėjų turi sumažėti? Vat čia, manau, yra įdomus paradoksas. Tie žmonės, kurie pirko už paskolas butus, jaučia pinigų kainą ir laiko aukštai nuomą arba pardavimo lūkesčius. O tie žmonės, kurie pirko butus "iš seniau", nelabai skaičiuoja pinigų kainos, todėl gali laikyti žemą nuomą ir aukštus lūkesčius.
Ar galima skirtumą tarp 500 000 Lt ir 120 000 Lt pagrįsti kokybiniu gyvenimu, t.y. komfortas (nuosavame bute galima įsirengti pagal savo skonį) ar stabilumas (nereikia dažnai kraustytis, ypač tai aktualu, kai turi žmoną, vaikus)? Na, iš 380 000 Lt fondo tikrai įtikinčiau žmoną ar vaikučius šiek tiek pakentėti, nupirkdamas žmonai po deimantų vėrinuką kasmet, o vaikui - po mašinėlę.

-------------------------------------------------

15% užtenka.

____________________________

W.B.: “When it's raining gold, reach for a bucket, not a thimble.”
Dievas
Dievas
Rašyti privačią žinutę

467 žinutės
( +9 / -5 )

 Ugniau, nepamirškit, jog vienus spaudžia paimtos paskolos, o kitus dideli komunaliniai mokesčiai šaltuoju laikotarpiu (ne paslaptis tikriausiai niekam, jog šildymas senosios ir naujos statybos namuose skiriasi keletą kartų). Tad senųjų butų savininkai neturi kur dėtis ir už mažesnę kainą nuomai paleidžia, nes senieji butai akyvaizdi našta. Pats nuomoju senos statybos butą ir kalbėdamas apie nuomą žiemą galėjau savo savo sąlygas kelti.
O nuomos kaina nelabai tikiu, jog kils, nes tam nėra sudaromų sąlygų, nes:
  1. miestuose nedarbas nemenkas (atkrenta seniau butus nuomavę nevietiniai darbuotojai);
  2. mokslo reforma pakoreagavo dalies (ir nemenkos) studentų planus studijuoti Lietuvoje ar apskritai studijuoti;
  3. patarnavimo mokesčių dydis
Norėtųsi išgirsti nuomonę žmogaus nuomojančio keletą butų - senos ir naujos statybos.

Hitler2
Hitler2
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +1 / -16 )

Tikrai butų kainos kris,namų kainos kris mažiau.
Algis Kazėnas
Kristina 32
Kristina 32
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +5 / -107 )

Dar kris iki 2014 m.
KRISTINA PAVLOVSKAJA
katzuve
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +1 / -4 )

 Tai kris, bet tai iki 2014 vis augs

____________________________
nauji butai vilniuje

Kristina 32
Kristina 32
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +5 / -107 )

Kris ilgai ir letai butų kainos.Manau,aiškiai yra pasakytą,
KRISTINA PAVLOVSKAJA
zemaitukas
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( -4 )

tai kad nekrenta tos kainos, nu bent jau mano buto tai tikrai. Jau du šiūpelius sulaužiau nuo pirkėjų besigindamas, o anie zarazos vistiek lenda į akis ir kaulija: parduok butą, parduok butą. Ir vis daugiau pinigų siūlo. O man jau kantrybė trūko. Sakau, pasiskaitykit chebra spekuliantai.lt ten tokie veikėjai Kristina 32, Hitler2, Bronius Dzūkas reiškias, jie tik ir gieda, kad butai pigzzzzz, kainas krys. A jūs čia kaip durneliai man vis daugiau ir daugiau siūlot. Vieną dieną buvo ramu. Manau, pasiskaitė, apsiramino. Alia ty rytojaus dieną vėl į akis lenda ir vis daugiau bapkių siūlo. Aš jiems sakau:- Jūs spekuliantai.lt skaitėt. O anie man atsakė: Skaitėm, bet iš rašysenos, kaip švariai ir gražiai be klaidų žmonės lietuviškai rašo, nusprendėm, kad ne apie Lietuvos rinką rašo. Ryškiai užsieniečiai, neseniai lietuviškai pramokę rašo. Tai ką jie žino apie tą LT rinką...
Nu ir ką aš jiems galiu pasakyti. Einu į senukus naujo šiūpelio pirkti.
Šiūpelių kainos turi pygti ir pygz. Iki 2014m tikrai pygz. Kastuvai ne taip pygz, bet irgi kris...

Paskutinį kartą redagavo: zemaitukas (2011-09-08 21:22)
Gramas reputacijos kainuoja kilogramą darbo
Kristina 32
Kristina 32
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +5 / -107 )

Butų kainos vėl krintą.Manau reikia suprast,kad 2005-2008 metų kainos nesugryš gyvenimė.Butai papigs iki 2012 metų vidurio 20-25 procentus.
KRISTINA PAVLOVSKAJA

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital