Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Ka pasirinkti? (VP prekyba)

AlgirdaZ
AlgirdaZ
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +4 / -2 )

Sveiki,

Noreciau Jusu patarimo, per kur patartumete prekiauti vertybiniais popieriais? Reiketu rinktis butent tuo uzsiimanti banka pvz. finasta ar tiktu ir swedbank ?  (Be to turiu swed elektronine bankininkyste, tai kaip suprantu saskaita labai nesunkiai atsidaryciau)

Man svarbu:

1.Komisiniais mokesciai.

2. Gera prekiavimo platforma, kad butu viskas suprantama, aisku ir efektyvu.

 

P.S. Zinau, kad sakysit kiekvienas turi savu minusu ir pliusu. Bet patarkit kuri pasirinkti. Kuri patys naudojat?

P.P.S. Gal jau buvo sukurta panasi tema? Ir viskas issiakinta?

Adraudimas.lt - automobilio draudimas internetu
sisiuks07
Rašyti privačią žinutę

248 žinutės
( +33 / -28 )

 as naudoju ukb komisas -4lt - viskas paprasta . Dnb nord 5+1 = 6lt - pasenusi platforma. danske 10+1 -nelabai viskas , manau, jog ir swed ir seb 10+1 Dar yra vp saugojimo mokestis

marisimo
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +3 / -1 )

Atsiunciau info i PM

AlgirdaZ
AlgirdaZ
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +4 / -2 )

Aciu sisiuks07 ir marisimo  uz atsakymus. Bet dar noreciau isgisrti nuomoniu apie swed ir finasta.
 


Paskutinį kartą redagavo: AlgirdaZ (2009-11-22 16:07)
Adraudimas.lt - automobilio draudimas internetu
pagrandukas
pagrandukas
Rašyti privačią žinutę

200 žinutės
( +14 / -8 )

UKB ir ORION nepatogu ir gan daznai luzineja, bet komisas patrauklus;

SEB daznai luzineja, komisas didelis, bet platforma bent jau man patogiausia, nemazai SEB'as investave i ja..;

FINASTA patogu ir aisku, viena normaliausiu platformu jeigu ziurint i luzinejima, komisa ir patoguma..

Swedbank, Nord nebandes..

mes nugalesim..
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

swedbanko platforma panasiai kaip skaiciuot su skaitliukais, gal ir aisku bet nera labai greitas budas

----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Nepamirškit, kad kitų metų pradžioje keisis visur platforma.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Octy
Octy
Rašyti privačią žinutę

59 žinutės
( +8 / -6 )

Citatos pradžia Nojus
 

 

 Nepamirškit, kad kitų metų pradžioje keisis visur platforma.

Citatos pabaiga

O tai jau nuspręsta nuo sausio 1 jungti visas OMXB biržas į vieną bendrą ir prekiauti eurais?
 

ENERGetics
Rašyti privačią žinutę

109 žinutės
( +21 / -29 )

Finasta renkantiems DEMESIO.

Norint atsidaryti VP saskaita reiks isigyti kodu generatoriu kainuojanti apie 49 lt.

Tai papildomos islaidos. Deje jie nesiskaito su senais klientai taip pat vercia isigyti kodu generatoriu, nors anksciau sekmingai prisijungineti buvo galima su kodu kortele.

Tai jiems is mano puses DIDELIS minusas ir su klientu nesiskaitymas.

 


Paskutinį kartą redagavo: ENERGetics (2009-11-23 22:57)
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Nuspręsta buvo nuo gruodžio 1 dienos. Atkėlė. Kiek dar bus kėlimų, nieks nežino...

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
AlgirdaZ
AlgirdaZ
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +4 / -2 )

O siaip kiek tos sutarties pasirasymas kainuoja? Swedbank skaiciau , kad uzdyka. Va finastoj kaip ENERGetics raso reiks generatoriu pirkt. 

Adraudimas.lt - automobilio draudimas internetu
AlgirdaZ
AlgirdaZ
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +4 / -2 )

 Pradejau viska skaityti, atidziau dometis ir nusprendziau, kad siek tiek per anksti atsidaryti realia saskaita. Kuris virtualus portfelis arciau realybes zoom'o ar finastos?

Adraudimas.lt - automobilio draudimas internetu
Kosmosas
Kosmosas
Rašyti privačią žinutę

61 žinutės
( +2 / -9 )

Cia gal ir ne i tema sitas klausimas, bet visgi : kas gali tiksliai parasyti koks bus pelno mokestis, patirtas pardavus akcijas uz 2009 m. Ar reikes moketi ta privalomaji sveikatos draudimo mokesti? Nes kas liecia dividendus, tai : Privalomojo sveikatos draudimo įmokos nuo 2010 m. nebus skaičiuojamos nuo tokių gyventojų pajamų kaip dividendai, turto pardavimas, nuomos pajamos. Todėl dividendai nuo 2010 m. bus apmokestinami ne 26%, o 20% tarifu.

Jeigu bijai – nedaryk, jeigu darai – nebijok!
po_biski
Rašyti privačią žinutę

368 žinutės
( +257 / -119 )

15% pajamų mokestis+6% PSD(privalomas sveikatos draudimas)=21% 

Kosmosas
Kosmosas
Rašyti privačią žinutę

61 žinutės
( +2 / -9 )

po biski,

Tai cia uz 2008 m, o ar uz 2009 m bus taip pat? - as manau, kad ne. Ar tik nebus 15% ir viskas?

Jeigu bijai – nedaryk, jeigu darai – nebijok!
Medvedukas
Medvedukas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +3 / -2 )

Man regis PSD 9%. Taigi 15% ir nuo kas lieka dar 9%. Ar as pramiegojau kokia eiline naktine mokesciu reforma?

Bites visada teisios.
po_biski
Rašyti privačią žinutę

368 žinutės
( +257 / -119 )

Čia už 2009m.

Citatos pradžia Kosmosas
 

 

po biski,

Tai cia uz 2008 m, o ar uz 2009 m bus taip pat? 

Citatos pabaiga


 


Paskutinį kartą redagavo: po_biski (2009-11-25 22:04)
Darijus
Rašyti privačią žinutę

618 žinutės
( +36 / -17 )

Citatos pradžia ENERGetics  
 

Finasta renkantiems DEMESIO.

Norint atsidaryti VP saskaita reiks isigyti kodu generatoriu kainuojanti apie 49 lt.

Tai papildomos islaidos. Deje jie nesiskaito su senais klientai taip pat vercia isigyti kodu generatoriu, nors anksciau sekmingai prisijungineti buvo galima su kodu kortele.

Tai jiems is mano puses DIDELIS minusas ir su klientu nesiskaitymas.

 

Citatos pabaiga

Kodų generatorių davė, bet 49 Lt. nenuskaitė. Gal čia tik man kaip senam klientui nuolaidą padarė

Platforma paprasta, aiški, maksimaliai informatyvi ir svarbiausia ganėtinai stabili. Komisiniai tik  0,25 proc. + 1,5Lt.   už sandorį.  Aš vienbalsiai aš už Finastą.

Didžiausias ir vienintelis Finastos trūkumas, kad internetu prekiauti galima tik OMXB. Jei dar leistu JAV būtų ideali.

 


Paskutinį kartą redagavo: Darijus (2009-11-26 20:44)
Ne visada bus taip...
ENERGetics
Rašyti privačią žinutę

109 žinutės
( +21 / -29 )

Citatos pradžia Darijus
 

 
Citatos pradžia ENERGetics  
 

Finasta renkantiems DEMESIO.

Norint atsidaryti VP saskaita reiks isigyti kodu generatoriu kainuojanti apie 49 lt.

Tai papildomos islaidos. Deje jie nesiskaito su senais klientai taip pat vercia isigyti kodu generatoriu, nors anksciau sekmingai prisijungineti buvo galima su kodu kortele.

Tai jiems is mano puses DIDELIS minusas ir su klientu nesiskaitymas.

 

Citatos pabaiga

Kodų generatorių davė, bet 49 Lt. nenuskaitė. Gal čia tik man kaip senam klientui nuolaidą padarė

Platforma paprasta, aiški, maksimaliai informatyvi ir svarbiausia ganėtinai stabili. Komisiniai tik  0,25 proc. + 1,5Lt.   už sandorį.  Aš vienbalsiai aš už Finastą.

Didžiausias ir vienintelis Finastos trūkumas, kad internetu prekiauti galima tik OMXB. Jei dar leistu JAV būtų ideali.

 

Citatos pabaiga

O kaip tau dave kodu generatoriu be sutarties? Ir neprase pervesti pinigu ar sake kad nuskaitys nuo sasakitos?

O komisinis sutartyje nurodytas?

Pasitikrink pinigu judejima, gal nuskaite nuo VP saskaitos?


 

akumas
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( -2 )

Sveiki,

mastau apie banko pakeitima is SEB i Swedbank. Zinoma kartu tektu persikelti ir investicini portfeli. Kokie pagrindiniai skirtumai tarp siu banku platformu? Nes Swedbank platformos akyse nemates....


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital