Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Web based account

Kiseliovas
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

Reikalas paprastas. Istaigoj, kur laisvu laiku ir darbdaviui nematant patreidinu, kompai sutvarkyti taip, kad negalima be administratoriaus leidimo nieko instalinti. Todel ieskau tiesiogines web based brokerio platformos be jokiu softu, i kuria is bet kokio kompo ir bet kada galeciau prisijungti. Ar kas turi panasios patirties? Privalumai ir trukumai?

Ne pinigas tave padarys laimingą
feningas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

LT ar JAV nori prekiauti?  nelabai ten apie web, IT ir kitus kompiuterinius reikalus nusimanau, taciau kiek pamenu per SEB prekiauti yra "kaip du kart du". prisijungi tik prie e-bankininkystes (turetu leisti) ir sau tarskini klavisus pats kazkada nuo to pradejau  

komisiniai ir kiti dalykai cia jau atskira tema, gal rastum ir geresniu variantu. Bet tiek LHV , tiek IB platformos kazka ten su Java daro, idiegia ar dar kazka ten ...

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Forex'e WEB platforma???? Tokia akcijomis prekiauti netinka, apie valiutas jau nekalbu. netinka prekybai web platformos.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Juksigitas
Juksigitas
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +2 / -5 )

 Jeigu prekiauti Baltijos birzose, tai Finastoj nereikia jokiu instaliavimu.

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Tai argi Letuvoje tai galima pavadinti prekyba akcijomis???

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Kiseliovas
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

Citatos pradžia Nojus  
 

 Forex'e WEB platforma???? Tokia akcijomis prekiauti netinka, apie valiutas jau nekalbu. netinka prekybai web platformos.

Citatos pabaiga

matai, yra nemazai tokiu brokeriniu, kurios tokia apcija turi ir siulo, tarp kuriu saxobank, mgforex ir kt. Saxo platforma gan issami, nuo kruopu ir metalu iki valiutu. Nesuprantu, ko taip stebiesi. Mano klausimas, ar kas nors jau taip treidino, kokia patirtis.

Ne pinigas tave padarys laimingą
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

web platforma - labai nepatogi, lyginant su "normalia". Bet, jei esi patyręs, gabus, sistemingai uždirbantis treideris, gali treidinti ir su web ir netgi mobiliu telefonu - daug brokerių siūlo tokius variantus.

Forexe žinau viską :D
Kiseliovas
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

2 Darriusk

ar gali isvardinti punktais, kuo ji labai nepatogi?

Ne pinigas tave padarys laimingą
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Negaliu.

Tiesiog nenamie turiu Apple PC, kuris netinka naudojant MT4, prie kurios esu pripratęs. Taigi bandžiau porą web platformų, paskutinę berods FXsolutions. Tai buvo jau gal prieš kokių 10 mėnesių, todėl negaliu tiksliai (punktais)atsakyti į Tavo klausimą, nes jau pamiršau, kaip ji atrodo. Man ten buvo viskas žiauriai nepatogu, taigi nusprendžiau daugiau tokių platformų nebebandyti. 

Forexe žinau viską :D
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Negaliu.

Tiesiog nenamie turiu Apple PC, kuris netinka naudojant MT4, prie kurios esu pripratęs. Taigi bandžiau porą web platformų, paskutinę berods FXsolutions. Tai buvo jau gal prieš kokių 10 mėnesių, todėl negaliu tiksliai (punktais)atsakyti į Tavo klausimą, nes jau pamiršau, kaip ji atrodo. Man ten buvo viskas žiauriai nepatogu, taigi nusprendžiau daugiau tokių platformų nebebandyti. 

Forexe žinau viską :D
Kiseliovas
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

to Darriusk:

itariu, kad Tau cia pripratimo klausimas. igudus nulipt nuo MT4 nebesinori, bet radus optimalu varianta, gal ir nera blogai.

still looking ...

Ne pinigas tave padarys laimingą
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Na nevisai taip: esu nemažai laiko praleidęs ir su kitokiom, ne tik MT4 platformom. Web tiesiog kitokia. Bet žinoma, kaip jau rašiau aukščiau, geram treideriui net ir windows 3.1 (90-ųjų metų versija) nesutrukdys sėkmigai dirbti.

Forexe žinau viską :D
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

 Padaryk paprasciau jei tinka brokeris koks su MT4:

1 instaliuok programa savo kompe namuose (o gal turi?)

2 is "program files" nukuopijok papke su MT4 

3 darbe isimesk kur i savo "my doc" ar ten kokia kita vieta

4 paleidinek ir jokio instaliavimo, nebent "firewall" gali paklausti kas cia per daiktas i interneta lenda. 

Ir lygtais mano COMODO karta uzklause ar gali kazkur palikti zyme, kad toks MT4 kompe egzistuoja

"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital