Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pinigu investavimas

fanas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +3 / -6 )

Sveiki,

Parasysiu, kad tikiuos yra zmoniu, kam reiketu mano patarimu ir kurie padetu man. As turiu daug patirties akciju rinkose, isbandes daug strategiju, visos jos veikia, jei prekiauji disciplinuotai, tik vienos duoda uzdirbti daugiau, kitos maziau. Man priimtiniausia strategija yra daytradai, ypac siais laikais, kai viena diena stipriai kyla, kita stipriai krenta ir pozicijas laikyti per nakti tampa gan pavojinga. Rizikuoju, nes vis tikiu, kad ateis sekme, bet ji retai aplanko. Nerizikuociau, sekme aplankytu dazniau. Rizikos nera, yra rizikingi investuotojai. Tokiu stengiuosi nebuti, bet vis dar esu isisukes rizikos verpete. Siulau plana su disciplina ir taisyklemis. Kadangi saskaitoje neturiu 25.000 USD, siai dienai man daytradai apriboti U.S. rinkoje. Taigi, tokie apribojimai vercia mane tobuleti ir bandyti kitokias strategijas. To deka, gavau daugiau pamoku ir patirties. Bet siai dienai tai ne man priimtiniausios strategijos. Tai ir klausiu, ar yra norinciu prisijungti prie sio plano ir stabiliai uzdirbti. Idealu butu, kad turetumem 25.000 USD dydzio saskaita. Tiketinas uzdarbis nuo 500 - 1000 USD per diena. Ar cia yra daug? Saskaita ar uzdarbis? Salyginai saskaita gal ir didele, nes man uztektu ir 2000 USD prekybai U.S. rinkoje, jei nebutu daytradu apribojimu. Salyginai uzdarbis gal ir didelis, bet imant margin 1:4, tai gaunas portfelis su 100.000 USD, kas nuo tokios sumos butu ne tiek ir daug U.S. rinkoje. Pagrindines taisykles: 1 pozicija iki 10.000 USD (10 proc. nuo 100.000 USD), 70 proc. longai (arba shortai), 30 proc. shortai (arba longai), stop loss: 5-10 proc. nuo pozicijos. Ar tai realu? Patirtis sako, taip, tai realu. Kam reikes galesiu visa tai patvirtinti realiu laiku, t.y. is karto parasyti, kada perku, kada parduodu. O geriausia, tai susikurti i komanda ir pradeti nauja etapa.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

"Rizikuoju, nes vis tikiu, kad ateis sekme, bet ji retai aplanko. Nerizikuociau, sekme aplankytu dazniau."
Hm, gal geriau nerizikuoti... Tada gaunasi, kad per dieną galima nuo 1000 USD užsidirbti, taip???
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
fanas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +3 / -6 )

"Rizikuoju, nes vis tikiu, kad ateis sekme, bet ji retai aplanko. Nerizikuociau, sekme aplankytu dazniau."
Hm, gal geriau nerizikuoti... Tada gaunasi, kad per dieną galima nuo 1000 USD užsidirbti, taip???
Taip, rizikos nera. Yra tik jos apibudinimas, kad lengviau butu susikalbeti. Yra rizikingi investuotojai, taip, as juo esu buvo, dabar keiciuosi.
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

fanas, o ką tau reiškia su Toniu susisiekti? Net linką kažkas tau jau davė. Jis mėgsta tokius klientus
Ar varnas varnui akies nekerta?
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

Nors parašytum ką nors solidesnio.. Ką galima pritraukti, demonstruojant košę galvoj? Spekuliantas, nesugebantis rizikos su pelnu surišti..
Auga konkurencija Toniui. Spėju, kad gali neužilgo ir Projektas nr.2 atsirasti. Apibrėžtas iš anksto "mažiausias uždarbis" ir "stabilus pelnas" yra daug žadantys dalykai, bent nuobodu tikrai nebus.
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

Kazkas cia ne tep.tu ka,negali su savo strategija 25k pakelt?!noretum koki lima surinkt,tada suprantu,a daba?
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

"Taip, rizikos nera. Yra tik jos apibudinimas, kad lengviau butu susikalbeti. Yra rizikingi investuotojai, taip, as juo esu buvo, dabar keiciuosi."
----------------------------------------------------------------------------
Ar tu bent pats supranti ,ka tuo nori pasakyti? Nepyk, bet tikra kose, nekalbant jau apie pradini posta.
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Jei taip esi isitikines savo strategija ir nori day-trade - naudok futures arba FX. Tada jokiu limitu.
O jei norisi pavaldyti kitu pinigelius, tai bent reiktu parodyti kaip sekesi anksciau, koks Sharpe ratio ir kiek laiko kaupta patirtis.
www.investuotojas.eu
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

O jei norisi pavaldyti kitu pinigelius, tai bent reiktu parodyti kaip sekesi anksciau, koks Sharpe ratio ir kiek laiko kaupta patirtis.
Franzai Kafka, tu esi neišradingas žmogus, nepaisant tavo genialiųjų "Proceso" ir "Pilies". Taip pasigirti bet kas gali
Kad atkreipti dėmesį šiais visko mačiusiųjų laikais to nebeužtenka. Publiką dabar reikia užmušti kuo nors ypač originaliu, pavyzdžiui:
"Buvau visiškas lūzeris, bet manau kad pasikeisiu. Biržoje prap.isau ne tik savo, bet ir kreditorių, tarp kurių yra žymių kriminalinių autoritetų, didelius pinigus. Todėl siūlau man sumesti 25 k$. Vis naudodamas 4x svertus, intensyviais daytraidais bandysiu ne tik atlošti bei grąžinti banditams skolas, bet ir jums uždirbsiu nuo 500-1000 $ per dieną. Rikiuokitės į eilę, priimamų įnašų skaičius ribojamas".
EdvaA
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės
( +9 / -6 )

2 fanas
Jei jau esi tikras del savo sugebejimu uzdirbt kasdiena panasia graza tai imk kuo didesne vartojamaja.
Po menesio ir ja su procentais atiduos ir savo 25K turesi, o po keliu jau gal ir pats kitiems skolinsi
iš šono žiūrint
iš šono žiūrint
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės
( +75 / -6 )

Nojus :
"Rizikuoju, nes vis tikiu, kad ateis sekme, bet ji retai aplanko. Nerizikuociau, sekme aplankytu dazniau."
Hm, gal geriau nerizikuoti... Tada gaunasi, kad per dieną galima nuo 1000 USD užsidirbti, taip???
Taip, rizikos nera. Yra tik jos apibudinimas, kad lengviau butu susikalbeti. Yra rizikingi investuotojai, taip, as juo esu buvo, dabar keiciuosi.


Kadangi rizikos nėra, yra tik uždarbis, eik į banką , gausi gerokai daugiau .Kiekvienas bankas nori uždirbti be rizikos - tai praktiškai jų svajonė.Na , o jei bankas tau nurodys kur turėtum eiti, žinok , kad tavo verslo plane yra tik rizika ir nieko daugiau.....
fanas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +3 / -6 )

Matau, kuo toliau, tuo izulesni tampate. Galvojau, cia renkasi labiau patyre ir gerbiantys kitus. Suprantu, kad daug kas siam pasauly susimaise ir sunku kuo nors tiketi. Jusu reikalas, as nieko nepraradau, tik atradau.

Apie rizikos supratima aiskiai parasyta Kiyosaki. As tam jau senai pritariau.
audriusklika
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės
( +14 / -10 )

Tu teisus, cia renkasi ir labiau patyre ir gerbiantys kitus, o pasiulymai is zaidejo centinemis saskaitomis, pazaisti kitu 25K yra net daugiau nei nepagarba. Sekmes gluseliu beieskant. :no
Vieną dieną geri darbai išgelbės pasaulį. Vis dar tuo tikiu.
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Matau, kuo toliau, tuo izulesni tampate. Galvojau, cia renkasi labiau patyre ir gerbiantys kitus.
Aš irgi giliai pasipiktinęs tokiu spekuliantų beribiu įžūlumu! Nesutinka tokiam patyrusiam ir protingam (juk aiškiai sako!) treideriui sumesti 25 k$, kad galėtų su keturgubais lever'iais be rizikos padaytreidinti USA biržoje( Ir dar net ne už dyką, bet už garantuotus 500-1000 $ per dieną. Galima pagalvoti, kad čia visi baisiai turtingi ir niekam pinigų nereikia
Fu, bjaurybės..............
/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

Matau, kuo toliau, tuo izulesni tampate. Galvojau, cia renkasi labiau patyre ir gerbiantys kitus. Suprantu, kad daug kas siam pasauly susimaise ir sunku kuo nors tiketi. Jusu reikalas, as nieko nepraradau, tik atradau.

Apie rizikos supratima aiskiai parasyta Kiyosaki. As tam jau senai pritariau.
Tau lieka tik 1 šansas - Tonis. Skype : Tocimo .
Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

fanas :
Matau, kuo toliau, tuo izulesni tampate. Galvojau, cia renkasi labiau patyre ir gerbiantys kitus. Suprantu, kad daug kas siam pasauly susimaise ir sunku kuo nors tiketi. Jusu reikalas, as nieko nepraradau, tik atradau.

Apie rizikos supratima aiskiai parasyta Kiyosaki. As tam jau senai pritariau.
Tau lieka tik 1 šansas - Tonis. Skype : Tocimo .


Nu kad ten jis dar ne visus priema Reikia praeit griezta atranka, ar turi morale ir pan Joo, kuo toliau, tuo gyvent darosi idomiau

farfanai, prekiauk kontraktu skirtumais, futures, forex ir nereikes tu 25k. Pagooglink ineta, tikrai atrasi firmeliu kuriuos surenka i grupes tokius kaip tu be 25k, duoda sverta net kai kur 1:10 ir daytreidink. Turbut ir pats supranti, kad daugiau tau rasinet neapsimoka

P.S nenustebsiu jai fanas tai ir yra Tonis, tam veikejui ismones ir grazbilystes netruksta. Ne kiekvienas taip sugeba malt suda apie nieka, ir paaugliams knist prota
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

P.S nenustebsiu jai fanas tai ir yra Tonis, tam veikejui ismones ir grazbilystes netruksta. Ne kiekvienas taip sugeba malt suda apie nieka, ir paaugliams knist prota
Ne, čia ne Tonis. Tonis savo žinutes visada pradeda "Aš jau 12 metų dirbu finansų rinkose"
Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Siulau bana uzdeti Fanui.

Idan neskleistu pasaku apie beribius pelnus, savo patirti kurios jis neturi ir neklaidintu pradedanciuju. :wink
Emini-Systems.com
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

O kam? Tokių postų reikia vartotojų sąmonei ugdyti.
Antra vertus, jei fanas nieko bloga omeny neturi, tai turi galimybę pamtyti suklydęs idėjos formavime.
Pas mus demokratija, juk, o taisyklių jis nepažeidė...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...


Paskutinį kartą redagavo: Pursuit-of-Happiness (2009-12-18 04:12)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital