Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

western union atsiskaytymas

zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

ka galite pasakyti apie taj? ar saugu? patikima?
artas71
artas71
Rašyti privačią žinutę

633 žinutės
( +149 / -44 )

Saugu.Greita (per 5-15 min. pinigai nuimami kitam planetos gale) .
P.s: tai nebuvo reklama.
The hardest thing in the world to understand is the income tax. Albert Einstein
Pionieriaus garbes zodis
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( +9 / -19 )

tik sakyciau brangoka tam kuris daro pavedima
reax
Rašyti privačią žinutę

218 žinutės
( +80 / -29 )

O kokios kainos? Ka apie tai manote? Bangu ar ne?

Siuo metu kaip tik darau kursini darba apie tai kaip Western Union isnaudoja 3cio pasaulio zmones, nelegaliai dirbancius vakaruose. Daro seimai pavedima 100 sunkiai uzdirbtu Euru, o Western Union pasiima kokiu 20 uz komisini.

Busiu dekingas uz ivairiapuses nuomones tiek cia, tiek i private.

p.s. cia neieskau kas kursini padarytu, man idomu tik pacias idejas ir nuomones isgirsti is skirtingu mozniu.
Ginciuz
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +24 / -5 )

Su WU esu susidūręs ne kartą ir ne du, ir galiu pasakyti, kad tai tikrai nebloga sistema. Kadangi pinigus gaunu, tai nieko negaliu pasakyti apie jų siuntimą bei taikomus mokesčius. Pinigų gavimas nieko nekainuoja, tačiau jei gaunami pinigai yra užsienio valiuta, vertėtų atkreipti dėmesį į WU keitimo kursą, kuris dažnai būna ženkliai mažesnis už banko taikomą. Taigi jei gaunami pinigai yra doleriai vertėtų juos ir išsiimti, o konvertuoti banke jau į litus.

Siuntėjui berods yra taikomas apie 10% mokestis, kuris kinta nuo vietovės iš kur / į kur siunčiama. Tai nėra pigu, bet iš kitos pusės žvelgiant, WU nėra vienintelė tokių paslaugų teikėja: yra ir kitų įmonių, kurios tai daro žymiai pigiau. google it...


MoneyGram => Snoras (turėtų būti pigiau nei WU)
Western Union => Swedbank ir paštas
Xoom => LT nėra berods

Galiausiai yra Paypal, kas mano manymu yra vos ne geriausias pasirinkimas norint permesti pinigus iš vienos šalies į kita. Pataisykit, jei klystu
spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

man moneybookers geriau nei paypal. Bet cia visai kitos sistemos(e-wallet), ne tiesioginiai konkurentai WU
artas71
artas71
Rašyti privačią žinutę

633 žinutės
( +149 / -44 )

Daro seimai pavedima 100 sunkiai uzdirbtu Euru, o Western Union pasiima kokiu 20 uz komisini.
Busiu dekingas uz ivairiapuses nuomones tiek cia, tiek i private.
pasiūlymas: siūsti sunkiai uždirbtus 1000 USD -mokėsi 5% arba dar sunkiau uždirbtus 3000 USD- mokėsi 4%
Wester Union įkainiai Swedbanke
The hardest thing in the world to understand is the income tax. Albert Einstein
ED$KA
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +4 )

Ar Western Union teikia ataskaita VMI apie pervedimus ? Tarkim as gaunu is uzsieniecio 5000 USD ar nereikalauja susimoketi 20% GPM nuo sumos?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital