Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Verslo ideja: Prekyba svetainiu akcijomis, ar verta?

Mailzas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Mano idėja būtų paleisti prekyba interneto svetainių akcijomis. Nedidelių, arba vidutinio dydžio svetainių. Organizuoti virtualius akcininkų susirinkimus, formuoti svetainės valdybą, organizuoti visokius IPO ir t.t.

Čia kelios priežastys, kodėl manau šį idėja galėtų sėkmingai važiuoti.

Daug žmonių nori sėkmės
Svetainių, kurių sėkme susirūpinę, kokie 100 akcininkų manau laukia lankomumo sprogimas. 100 žmonių generuotų idėjas, kaip tą svetainę padaryti geresne, 100 žmonių galėtų įsidėti svetainės nuorodą į e-pašto parašą, rekomenduoti draugams, bei skleisti istoriją apie tą svetainę.

Smagu būti svetainės savininku
Manau daug žmonių užvežtų mintis, kad už 10, ar 20 dolerių gali tapti svetainės bendrasavininku. Taip pat tokiems žmonėms būtų smagu dalyvauti virtualiuose akcininkų susirinkimuose. Ir turėti kažkokią valdžią sprendimams.

Lengva reklama
Paleidus tokia idėją, manau susilauktume daug blogerių ir žurnalistų dėmesio. Visiems turėtų būti įdomu, kaip čia ta prekyba svetainėmis einasi.

Pelnas - kaip ir biržos atveju ateitų iš prekybos komisinių. Ką manote apie tokia idėją? Ar ji važiuotų?
Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

Kokia nauda pachiom svetainem ish "kotiravimosi" ?
bfn.lt - Baltic Financial News
Mailzas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

nauda svetainem?
Sinergijos efektas, daug zmoniu siekia svetaines sekmes, daug ideju. Surenkamas kapitalas tolimesniam svetaines vystymui.
deivisss
deivisss
Rašyti privačią žinutę

2468 žinutės
( +223 / -121 )

Iš pirmo žvilgsnio idėja atrodo smagi. Iš antro žvilgsnio kyla daug klausimų: kaip pvz. su įstatymais, arba, koks tikslas man savo idėjas pardavinėt už 10 ar 20 "žalių", kai aš galiu pats susikurti svetainę/portalą/whatever, ir sėkmingai vystyti kažkokią veiklą, kuri tikrai atneš daugiau naudos (finansinės, pasitenkinimo). Reiktų suprasti, kad kuo toliau, tuo idėjos kainuos brangiau, nes tiek techninė, tiek įgyvendinimo pusė artėja prie juokingų sąnaudų. Kas dėl lengvos reklamos, tai visgi trumpalaikis efektas. Kita vertus, tai būtų dar vienas piramidės statymas ar burbulo pūtimas, t.y. bandymas uždirbt iš nieko. Šiaip, kaip žaidimas gal ir nieko būtų, bet kaip rimta veikla? Sunku pasakyti..
Natural born loser.
Mailzas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Na istatymai, kaip ir tokios veiklos nereglamentuoja dar.

Koks tikslas pardavinet?
Tarkim paskelbi, kad Tavo svetaine verte 1500$, tada darom IPO ir parduodam tarkim 150 akciju po 10$.

Na kazkuria prasme cia statosi piramide. Bet jeigu svetaine sekmingai uzauga, ja galima perparduoti i "vienas rankas". Ir tada ismoketi "akcininkams" pinigus.

Kad vienas zmogus gali padaryti sekminga svetaine, tai pasigincyciau Nors ir turiu kelias svetaines, kurios man $$ uzdirbineja, bet tikrai nera lengva ir paprasta vienam privesti svetaine, iki pinigu uzdirbimo. Speju didzioji dalis projektu krenta kur kas anksciau.
deivisss
deivisss
Rašyti privačią žinutę

2468 žinutės
( +223 / -121 )

Dauguma projektų krenta vos tik pradedami įgyvendinti. Kai ateina žmogus ir sako, sukurk man pažinčių arba skelbimų portalą, tai praktiškai 100%, kad tas projektas bus įgyvendintas tik jo "padarymo" prasme. Iki galutinio tikslo, t.y. jo sėkmingo vystymo - kaip iki mėnulio. Žinau ne vieną žmogų, kuris iš idėjinės pusės ne vieną sėkmingą projektą įgyvendino. Taip pat žinau ir tokių, kurie ir visą darbą, nuo A iki Z padarė, t.y. nuo idėjos iki sukūrimo, įgyvendino ir sėkmingai vykdo veiklą. Savailaikė idėja bet kokiame versle praktiškai yra viskas, t.y. iki šiol buvo, kol pinigų buvo galima lengvai pasiskolinti. Šiuo metu situacija šiek tiek pasikeitusi, tačiau idėjos svarba tikrai niekur nedingo.
Natural born loser.
papa
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Kaip tik dabar paleidom toki projektą. Žiuresim kaip seksis.
Mailzas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

papa,

Labai suintrigavai. Koks projekto adresas?
Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

Kaip tik dabar paleidom toki projektą. Žiuresim kaip seksis.
Man irgi idomu
bfn.lt - Baltic Financial News
papa
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

www.finastus.com Kol kas bandom rusijoje. Iškarto pradėsime kurti lietuviška versija. Dabar reikalingos svetainės, kuriuos sutiktu parduoti dali savo verslo.
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Nepamirškit - svetaine - tai tik prekystalis. Jei jis tuščias - gražūs mygtukai nepadės.
100 akcininkų idėjų generatorių - ohoho. Programeriams darbo užteks 1000 metų.
Po 1000 Eu susimetus nemažai gatavų svetainių nusipirktumėt.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
Mailzas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Matai ne tik ideju generatoriai. Kazkas zino kur gauti gera dizaineri, kazkas zino kur apsimoka reklama, kazkas turi kontaktu, kur idetu pr pranesima ir t.t. Sinergija.

Visokios vikipedia open soursai is esmes veikiancios sinergijos pavyzdys. Bet gi gali buti ir komercine sinergija. Kaip ne kaip pinigai varo pasauli i prieki.

Realizacija Rusijoje man nelabai patiko, na bet kuriuo atveju saunuoliai kad pradejo.
endris
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

www.finastus.com Kol kas bandom rusijoje. Iškarto pradėsime kurti lietuviška versija. Dabar reikalingos svetainės, kuriuos sutiktu parduoti dali savo verslo.
Na ir kaip pasiseke Rusijoje? Gal jau ir Lietuvoje startavot ?
papa
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Lietuvoje neseniai paleidom projektą gincai.lt, kita savaite parduosime dali jo akcijų FINASTUS biržoje. Lietuvoje startuoti tiesiog truksta laiko - labai daug darbo su naujais projektais.
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Įdomus dalykas, tik tai kažkaip reikėtų "legalizuot" ir į rėmus įstatyt, nes kol kas tai matau visą krūvą spragų ir šiaip tai kaip rimtas dalykas nelabai galėtų būti.
reax
Rašyti privačią žinutę

218 žinutės
( +80 / -29 )

Ideja idomi, ir pliusas uz ideja!

Bet, man idomu del valdymo. Kas valdys ir vystys tas svetaines? Ypac mazas ir vidutines. Nes kai ji priklauso vienam ar keliem asmenims (fiziniam ar juridiniam), jie rupinasi savo kuriniu ir ji tobulina "su meile".

Mano matomi galimi valdymo variantai;

1. Yra daug akcininku (kaip rasei, +/- 100). Bet nei vienas jis neturi kontroliuojancio paketo. Tada reikia valdybos valdymui + komandos kuri vystytu uzsidegus ta svetaine. Visi sie zmones labai brangus. Tai vargu ar IPO ir kiti dalykai atnes naudos.

2. Autorius ir savininkas 50%+ akcininkas. Tada, kaip as patikesiu kad jis "neisdurs" smulkiu. Sukurs grazu puslapeli, sukurs vertes ivaizdi (jei jis valdo, gali prikurti nerealiu vartotoju ir t.t.), padarys IPO, ir adios amigos.

3. Idejos autorius yra mazas akcininkas, bet vadovauja viskam. Akcinkai-spekuliantai mazai reiskia savo nuomone. Na gal ir nieko, bet sunku graziai sureguliuoti kad abi puses butu patenkintos (ir autorius, manantis kad tai del jo projektas gyvas ir spekuliai kurie nori kuo daugiau ir mano kad del ju pinigu projektas tapo tokiu kokiu yra).

Taigi, ralu #1 + labai didelis svetaines projektas. Galbut, #1 + #3 + A ir B tipu akcijos: projektas didziulis, yra valdyba, idejos autorius valdo kokiu 50%+ (bent 40%+) valdanciuju akciju, likusios valdancios ir visos nevaldancios pas spekulius. Bet kiek tokiu projektu? Tokio dydzio projektai ir i iprasta birza galetu ateiti, kas pakilimo metais, mano nuomone, butu net geriau nei tokia birza.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital