Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Finansų rinkų efektyvumas

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Nojus  
 

. Šiuo konkrečiu akcijų rinkos atveju, subrinka negali turėti išskirtinių sąvybių, tik jai tinkančių taisyklių ar dėsnių, kokių neturi visa rinka. 

Citatos pabaiga

Nesutinku. Nepaisant visų "aukštų materijų", jei truputį "nusileistume ant žemės", tai turėtume prisiminti, kad akcijos turi konkretų šeimininką. Ypač akcijos, ne options ar futures. Ir kiekvienos firmos akcijų kaina turi "išskirtinių sąvybių", nes tos sąvybės būdingos tam sektoriui, kurį ta firma atstovauja. ir pačiai firmai Jei finansų sektoriaus subrinka šiandien elgiasi vienaip, tai medicinos sektoriaus - kitaip.

 

Forexe žinau viską :D
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Ne visai. Akcijos savininkas esu aš, bet aš nesu firma. Bendrovės su savo veikla ir t.t. ir pan. nėra akcijų rinka. Aš prekiauju akcijomis, o ne bendrovėmis. 

Čia jau buvo kažkur minėta, kad aš, kaip pirkėjas, sutariu dėl kainos su pardavėju ir mūsų sandoris sudaro rinką. jau vien mes dviese sudarom RINKĄ. Ir joks "sub-" čia netelpa. Visiškai nesvarbu, ar tai finansų sektoriaus akcijomis ar medicinos sektoriaus akcijomis sudarėme sandorį. Niekas dėl to nesikeičia... 

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

tai kaip visada ir lieka amzinas klausimas tik kitais terminais, kaip nustatyti ar grafikas rytoj bus balto triuksmo ar violetinio

Rinkos neefektivumas yra tik tame kad vienos spalvos triuksmas gali nesikeisti pakankamai ilgai kad galetum padengti nuostoli po to kai jis neperspejas pasikeis.


Paskutinį kartą redagavo: Mantas_fx (2009-07-23 21:38)
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 O koks skirtumas kokios spalvos? Niekada nežiūriu, kas bus rytoj, nes niekas to nežino. Spėlioti dėl rytdienos, tai tik veltui laiką gaišti.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Nojau, o kaip be speliojimu, cia gi tikimybinis zaidimas.

As asmeniskai spelioju minute i prieki,bet tai nieko nekeicia :>


Paskutinį kartą redagavo: Mantas_fx (2009-07-23 21:43)
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

Jei perki/parduodi instrumentą ar volatility, tai būtinai darai prielaidas, kas bus rytoj. Reiškia, spėlioji dėl rytdienos, bandydamas šiek tiek padidinti atspėjimo tikimybę įvairiais būdais.

Išimtis nebent tuo atveju, jei esi atradęs būdą, kaip uždirbti iš instrumento "mechanikos", arba turi kitiems neprieinamos info.


Paskutinį kartą redagavo: tomasg (2009-07-23 21:47)
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Nojus  
 

 Ne visai. Akcijos savininkas esu aš, bet aš nesu firma.  Aš prekiauju akcijomis, o ne bendrovėmis. 

 Visiškai nesvarbu, ar tai finansų sektoriaus akcijomis ar medicinos sektoriaus akcijomis sudarėme sandorį. Niekas dėl to nesikeičia... 

Citatos pabaiga

Tavo teiginys turėtų logikos, jei pirktum akcijas ir būtum pačių akcijų vartotojas. Tačiau, jei perki jas tikslu uždirbti (o galbūt užvaldyti firmą), tai neperki bet ko, o tai, kas tuo metu "žada perspektyvą", vadinasi orientuojiesi į tokią nišą, kuri elgiasi kitaip, negu kita. Jei visos subrinkos elgtųsi vienodai, vadinasi gali pirkti bet kurias akcijas ir nebūtų skirtumo, ar finansų ar anglies kasimo pramonės akcijų pirkai.

Forexe žinau viską :D
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Prekiaujant minutiniu grafiku, be abejo, prasideda spėlionės. Čia aš sutinku. Neprekiauju intraday.

tomasg , kitiems neprieinamos informacijos, prekiaujant Niujorke, negausi. Ir labai daug kas tokios info neturi. O būdas gal ir yra, tik nežinau ar tai galima apibūdinti, kaip būdą. Mano "būdas": nespėlioju ateities ir man visiškai nerūpi praeitis. Prekiauju akcijomis, o ne prielaidomis. Tad, Darriusk, tai nebūtinai gali sutarti su logika. Kam ta logika?

Darriusk, visos subrinkos (rinkos) elgiasi vienodai: tu perki aš parduodu; aš perku, tu parduodi. 

 

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

Jei atidarydamas poziciją žiūri į grafiką, ar naudoji kokį TA instrumentą, reiškia darai prielaidas dėl ateities, kam tą neigti.


Paskutinį kartą redagavo: tomasg (2009-07-23 22:43)
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Nojus  
 

. Prekiauju akcijomis, o ne prielaidomis. Tad, Darriusk, tai nebūtinai gali sutarti su logika. Kam ta logika?

Darriusk, visos subrinkos (rinkos) elgiasi vienodai: tu perki aš parduodu; aš perku, tu parduodi. 

 

Citatos pabaiga

Mes kalbam apie skirtingus dalykus, todėl abu esam teisūs: tu sakai, kad visos upės teka nuo aukštesnės vietos į žemesnę, o aš sakau, kad kiekviena upė turi savo tėkmės greitį, pernešamo vandens kiekį ir t.t.

O jei tu prekiauji akcijomis be jokio pasirinkimo ir jokių kriterijų, tai žavu

 

Forexe žinau viską :D
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Citatos pradžia tomasg  
 

Jei atidarydamas poziciją žiūri į grafiką, ar naudoji kokį TA instrumentą, reiškia darai prielaidas dėl ateities, kam tą neigti.

Citatos pabaiga

Nedarau. TA nėra ateisties spėjimo instrumentas. iš kur toks klaidingas įsivaizdavimas apie TA. Gerai pripažink, kad kažkas gali prekiauti nedarydamas jokių ateities prielaidų.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Darriusk, greičiausiai taip ir yra.

 

Yra tam tikras pasirinkimas, pats sandorių vykdymo būdas ir rizikos kiek specifinis...

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Citatos pradžia Andrius_S
 

 

   Šiaip, tarp rinkos efektyvumo ir kursų spektro "spalvos" egzistuoja ryšys, tik gaila, kad ne visi tai supranta. Beje aš nei viename savo postų neminėjau rožinio triukšmo, nes rožinis nėra tas pats kaip raudonasis. 

Citatos pabaiga

Tai kaip tik labai gerai kad niekas sito nesupranta.  Juk suprogramuoti galima bet ka , taciau suvokti ka reikia suprogramuoti yra visai kas kita.... Kazkada kai dar tik pradejau kurti automatines sistemas man didziausia problema buvo ne kaip ieskoti ir kur ieskoti bet ko ieskoti...

As pavyzdziui priejau atitinkamu isvadu pries keleta metu ir gerai suprantu apie ka tu cia rasai. (ir visai ne triuksme cia esme) Pagal mane situose postuose tu ir taip parasei daugiau nei reikia... 

sekmes!

 


Paskutinį kartą redagavo: Mindzio (2009-07-24 00:15)
Emini-Systems.com
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

Nojau, nekorektiškai sąvokas vartoji. Pats pozicijos atidarymas yra prielaida dėl ateities, kitaip tai neturėtų prasmės, nes pozicijos uždarymas yra ateityje. TA yra sėkmės tikimybės padidinimo instrumentas, reiškia tai ateities prognozavimo instrumentas. Pvz., jei ištari "trendas", tai jau darai prielaidą dėl ateities, nes praeityje matoma įstriža linija yra tik istorija, o jei leidi sau pasakyti, kad tai egzistuojantis trendas, reiškia ją mintyse pratęsei į ateitį.


Paskutinį kartą redagavo: tomasg (2009-07-24 00:31)
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Tada aš paaiškinsiu:

Naudodamas signalų sistemą, išstatau orderį pirkti/parduoti. O ar jis bus įvykdytas ar ne, tas jau man nerūpi, čia jau rinkos reikalas, jos įtakoti mes negalim. Visa kita yra mūsų norai ir lūkesčiai. Todėl, tomasg, korektiškiau būtų pasakyti, kad  tu (mes, jie), ištarę trendas NORIM, kad trendas tęstųsi, NORIM, kad mūsų atidaryta pozicija būtų pelninga. Visi to norim. Tačiau man, šalia to, nesvarbu kada trendas versis, ar apskritai versis, ar ši konkreti pozicija bus pelninga ar ne( Negali būti visos pelningos), Rinka žino geriau už mane. O jos ir pasiklausau, o ne TA...

 

Diskusija apie "triukšmus" virto triukšmu dėl kiekvieno sistemos. nereikia ginčytis dėl to, kas kaip prekiauja, Garantija, kad kiekvienas savaip. Tai ir kievienam sava sėkmė. 


Paskutinį kartą redagavo: Nojus (2009-07-24 02:02)
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
intro_ascada
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki,

Esu siame puslapyje visai nauja, nes ieskodama saltiniu savo ketvirto kurso bakalauro darbui rasyti Jus radau gvildenancius butent man tinkama tema '' Finansines rinkos-butina efektyvios ekonomikos salyga''. Parasiau teorne dali ir pastrigau ties praktine, kuri vadinasi ''FINANSINIU RINKU EFEKTYVUMO PROBLEMA''. Cia reikia aprasyti grafikus, taciau nezinau kokius tiksliai ir is kur juos traukti. Sis forumas - mano issigelbejimas, Prasau padekite, kas galite duoti kokiu minciu kokiais grafikais remiantis padaryti analize siam klausimui tiksliai atsakyti ir problemai isnagrineti. Laiko turiu 10 dienu.......

BE GALO DEKOJU.

Pagarbiai,
intro_ascada

po_biski
Rašyti privačią žinutę

368 žinutės
( +257 / -119 )

Gal geriau pagalbos prašyk traders. lt puslapyje.
viliusd48
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( -2 )

siuliciau paziureti.
http://38fc1usjjm54d6c9ecoj1nbm6w.hop.clickbank.net/

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital