Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Zoom investavimo zaidimas

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Na tai nusipirk žaidime ką nors iš lietuviškų "pačiupinėjimui". Gal daugiau konkrečių klausimų kils.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
skrayls
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

norejau paklausti,gal kas jau konvertavote virtualius litus i zoom taskus? as turiu sukaupes pakankamai daug tasku ir bandau konvertuoti, bet swedbankas man atsiusncia laiska kad bus konvertuota per 5 dienas, ir nieko neivyksta. Be to, perskaiciau taisykles, ten parasyta kad konvertuojama tik tada, kai buni pardaves visas akcijas obligacijas. man liko 3 neprduotas akcijos, ir niekaip ju negaliu parduot, uzdedu ilgiausia laikotarpi, bet neparduoda, baigiasi galiojimo laikas. kas galit ka patarti, pamokykit parduoti ;]] jei kas asmenisko galit parasyti tai prasau i [email protected] ;]
Handrail
Handrail
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +30 / -31 )

Vaidi, jeigu tu tokiu paprastu dalyku nerandi internete, tai isvis nepradek investuot, nes neturesi kantrybes kasdien rinkt informacija. Pamenu, kai pries 2+ metus pradejau dometis, tai vos ne kiekviena termina googlindavau. Pradejau pirkt VZ, skaityt economist, klausyt kas apie akcijas girdet ir t.t. Cia tau ne koldunu parduotuvej nusipirkt. Reik ir noro ir pastangu, kad kazka nuveikt. O nei to nei to pas tave akivaizdziai nera. Turbut uzsiregint sitam forume tau uzeme daugiau laiko, neg issigooglint norimus klausimus.. Tai tu pirmiau perskaityk viska, kas tuose linkuose, o tada ateik su konkreciais klausimas apie birza, o ne techninias apie zoom platforma ir "kas yra akcija".
Im gonna make him an offer he cant refuse
Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

Noriu investuoti, o ten investavimo zaidimas, cia tik pradziai
as skaitau kad neverta prasidet su tokiais dalykais kaip zaidimai.
1. zaidimas greiciausiai nukopijuotas nuo ko nors (t.y. versta is anglu kalbos). taigi su lietuvisku vertimu net nesuprasi ka ten kas reiskia.
2. zymiai geriau atsidaryti vertybiniu popieriu saskaita banke (o prireikus ir paaiskins kam ji reikalinga).
3. prekiauti galima per kur tik nori: lhv, hansa,seb, finasta ir kt. ka rinktis-spresti paciam. ar grazia platforma, ar mazus komisinius.

handrail
galbut jam daug ir nereik. susizinos kaip nusipirkt 100 akciju, nusipirks, ir paliks long'ui. pats turbut esi skaites straipsniuku apie tai, kad kas butu jeigu pries 60 metu butumet nusipirke XXX imones akciju, tai verte butu isaugusi 5000%
Handrail
Handrail
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +30 / -31 )

Kad ir taip, Orbi.. Vistiek bent minimalaus issilavinimo reik, o del zaidimu nelabai sutinku. As pradejau savo kelia nuo zaidimu visokiausiu :} Bet cia todel, kad bunant 15-16 gana sunku gauti pinigu rimtai investuoti ;] Ir jei atvirai, praverte jie man. Supratau bent kazka ir atsidares tikra saskaita nebeieskojau, kur ir ka spaust, o viskas jau buvo daugmaz suprantama ir aisku. Na bet cia gal tik man taip. Ir vistiek liksiu prie savo nuomones, kad norint investuot reik nemazai dometis, norint pasidaryt pelno.
Im gonna make him an offer he cant refuse
Kritikauskas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

sveiki, gal kas zino, kaip reik konvertuot virtualius lt i taskus? turiu jau 15 štukių, bet neina konvertuotis. skaiciau, jog turi but kazkokia uzsakymo forma, kuria reik uzpildyt, bet nerandu jos. tai, gal kas jau buvo konvertavesis ir zino kaip tai padaryt?



Na, vieni sako, kad tai yra meslas, kuriems tai neidomu, kiti zaidzia del to, kad idomu, kiti del to, kad neturi ka veikti. tai siaip neveltui tai yra pavadinta "jaunimo" programa. Swedbank'as rupinasi lietuvos vaikais, jaunimu. Nes jei nebutu sio zaidimo jie eitu uz kokio namo kampo parukyti ar dar velnias zino ka daryt. Tai yra uzimtumo programa. Is kitos puses paemus kodel "swedbankui" apsimoka dalyt pinigus i kaire ir i desine? po 10-15 metu tie dabartiniai vaikai, kurie zaidzia zoom programoje isaugs ir bus to paties banko klientai, kas paciam bankui yra absoliuciai naudinga. Siaip, galima sakyt mes pastatyti ant sachmatu lentos, jie duoda mums saldaini mes ji paimam ir suvalgom, o ateiti jie atsirieks visa torto gabala, del to, kad mes laikysime pinigus "swedbanko" banke. Man paciam yra idomus dalykas sitas zaidimas, ir jei man paciam yra dar nauda is to, kad pasedziu prie kompiuterio valandele tai man dvigubas dziaugsmas
vytautas k.
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +6 )

"Swedbank'as rupinasi lietuvos vaikais, jaunimu. ". Nepyk, bet prajuokinai nuo kada bankai atlieka geruju feju vaidmeni ? 
"Nes jei nebutu sio zaidimo jie eitu uz kokio namo kampo parukyti" cia is vis fantastika. 
Visi tie vaikai jau ir dabar yra klientai ( juk turi tureti saskaita banke ir zoom kortele, kad galetum rinkti, uzdirbti ir keisti uzdirbtus litus i taskus, ar ne ? ). 
ead
ead
Rašyti privačią žinutę

171 žinutės
( +21 / -18 )

Pinigus į taškus konvertuoti galima nuėjus į "Tavo zona" ir tada į "investavimo statistika".
Pats žaidžiu šitą "žaidimą", prisijungiu ir padaru atitinkamus veiksmu, kai, matau, gerą progą padidinti portfelio vertę. Šiaip yra gana daug spragų tame žaidime, kurios suteikia galimybę lengvai padidinti porftelio vertę
Realiai beveik du metus pats "žaidžiu"  tikroje biržoje, bet neatsisakau ir zoom žaidimo, juolab, kai už dyką dalina gana gerus prizus Po švenčių turėčiau jau gaut iPod Nano ir iPod Touch
Tas, kas nori praturtėti per dieną, bus pakartas per valandą.
Leonardas da Vinčis
Kritikauskas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

na, cia tas rupinimasis is kurios puses paziuresi o apie klientus, tai na, jie turi saskaita, bet juk pinigu nededa i ja. na, gal kazkiek kai tevai duoda kisenpinigiu
Kritikauskas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

na, "ead" jei jau perejai i tikra akciju birza tai tu jau nebezaidi nes atsiranda rizika, o zoom zaidime rizikos nera, bent realios
Kritikauskas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

nu as nuejau i ta "tavo zona" bet ten tera punktai nurodantys kitus straipsnius kur ieskoti info kaip issikeisti litus i taskus. man reikia kazkokios tasku uzsakymo formos kuria galeciau uzpildyt o pas mane nieko panasaus nera.
katzuve
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +1 / -4 )

 Pas mane irgi niekur nera...

_______________________
strateginiai zaidimai
Pagarba
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( +1 )

Amerikos forumas: Tu paklausi - tau visi atsako ir bando padėti.
 

 

Žydų forumas: Tu paklausi - taves irgi pradeda klausinėti.
 

 

Lietuviškas forumas: Tu paklausi - visi pradeda aiškinti koks tu esi kvailas.. 

Na tiktrai ane?
 

viliusd48
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( -2 )

siuliciau paziureti.
http://38fc1usjjm54d6c9ecoj1nbm6w.hop.clickbank.net/

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital