Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Egzotinės šalys

MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Galbūt kas nors užsiimat ar turit įdomios info apie Azorų, Kanarų arba Madeiros salų NT. Domina žemė arba vilos/apartamentai nuošalesnėse vietose. Kažkiek įdomu būtų ir Sharm el Sheikh.
kanarai(tenerife)bet ten nuosaliu vietu kaip ir nebelike
shiaurine arba centrine dalis kalnuose, pietines pakrantes tik neabgyvendintose salose
Turejau omenyje nuošalesnes, ne centrinėse kurortu dalyse. Nebūtinai pagrindinėse salose, galima la Palmoj, la Gomerra ar Hierra. Kanapini, esi susidūres praktiškai, ar tik šiaip kibai į blauzdą pasilinksminimo sumetimais?
Egipte pigu, kvadratas nuo 1k eur. Kitur rizika kad cebviai neissivirtu kokiam puode
Alabnnas, Egipte kur kas pigiau negu 1K eur kavadratui, cia jau labai brangu ir būna tik kai perkama iš tautiečių. Hurgadoj dviejų kambarių butą be problemų galima įsigyt už 10000$. Sharme brangiau, bet kas ieško, tas randa. Man smalsu, ar kas nors dar dalyvauja tose rinkose iš čia esančių.
Ten errora iveliau, turejo but nuo 1k USD Siaip daugiau domejaus turkija, bet tik del smalsumo
va toks :
to ZVERIS
manau ,kad Agata galetu pati pakonsultuoti.Pabandyk pasiteirauti privaciai.Kazkada si tema buvo iskilusi.

Zveris :
Kanapini, esi susidūres praktiškai, ar tik šiaip kibai į blauzdą pasilinksminimo sumetimais?
Praktiskai
tik Agatai nesakyk , ji mane ir tas salas ,gerus metus atgal , sukritikavo kaip netinkancias gyventi
"vstrecni vopros" ,o pats rimtai klausineji , ar "zurnalistini tyrima" atlieki?
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Rimtai klausinėju, smalsus aš. Būtų gerai, jei mesteltum teisingos info dozę apie salas. Viena vertus, ketinu apsigyvent šilto klimato šalyje (ir dabar gyvenu šiltoj, bet čia rifų nėr, tai vistiek tenka važinėt nardyt), kita vertus, iš to norėčiau dar ir uždirbt, nes kitaip tiesiog nemoku elgtis...
Jei rimtai klausineji, tai ziurek cia
Maklarenas, gaila aišku, bet bijau kad visos salos ten kur noriu aš nepatempsiu... Pradinis klausimas visgi buvo Azorų, Kanarų arba Madeiros salų NT - jei kas nors pasidalins info, būsiu stipriai dėkingas.
Zveris :
.... bet čia rifų nėr, tai vistiek tenka važinėt nardyt), kita vertus, iš to norėčiau dar ir uždirbt, nes kitaip tiesiog nemoku elgtis...
pagal situos kriterijus nieko geriau uz egipta nezinau, kanaruose nardimas po egipto raudonosios juros , na svelniai ,ne toks spalvingas.
Nt ten gerokai pigesnis, nei kanaruose , bet ar kas sugebes issukti toki piara ir ispusti burbula kaip Lt nesiimu vertinti , nebent sugalvotu egiptieciai eura isivesti , bet pats ten gyventi galeciau tik per prievarta
kanaru salose gyventi nuosalesnei vietoje gal ir galma , ten ir pigiau rastum gerokai , bet zmona, vaikai , mokslai, gydytojai, kitoks laisvalaikis nei nardimas, na daug faktoriu...
Nebent esi siolaikiskas , gyveni vieniso egoisto gyvenima ir tau daugiau nieko nereikia .
senesne statyba branksta tolygiai be didesniu suoliu , paskutinis spraktelejimas pastebetas ivedant jevra, is naujai statomu gali uzdirbti , pinigus merki 2-3 metams.
man dar pliusas kanaru salos - eurosajuzas, su visom pasekmem....

Na aš turiu stipriai daugiau kriterijų, čia buvo tik šiaip laisvalaikio niuansas. Paprastai Sharm ir lankausi - nepasakyčiau, kad ten būtų bloga vieta gyvent - yra ir privati ligoninė, ir gerų kazino, ir kitokių brudukų - nėra girtų idiotų keliuose, smirdančių bomžų, viskas aptverta, vietinių leidžia tik aptarnaujantį personalą, rezervatas. Čia skonio reikalas, esant norui galima prisikabint ir prie stulpo - kad stovi, kad tiesus...
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
kanapinis
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės

taigi ,kad rezervatas, vienam tai gerai, tinka ,o su seima, o kai seimoje 3 blondines (naturalios jei ka ) , seip savanoriskas , pagerintas kaleimas gaunasi...
jei tinka tai ir valio, o apie kanarus tai daugiausia info apie tenerife ,visko neaprepsi ...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Zveris :
Rimtai klausinėju, smalsus aš. Būtų gerai, jei mesteltum teisingos info dozę apie salas. Viena vertus, ketinu apsigyvent šilto klimato šalyje (ir dabar gyvenu šiltoj, bet čia rifų nėr, tai vistiek tenka važinėt nardyt), kita vertus, iš to norėčiau dar ir uždirbt, nes kitaip tiesiog nemoku elgtis...

Tai kur tu gyveni?

Zveris :
Na aš turiu stipriai daugiau kriterijų, čia buvo tik šiaip laisvalaikio niuansas. Paprastai Sharm ir lankausi - nepasakyčiau, kad ten būtų bloga vieta gyvent - yra ir privati ligoninė, ir gerų kazino, ir kitokių brudukų - nėra girtų idiotų keliuose, smirdančių bomžų, viskas aptverta, vietinių leidžia tik aptarnaujantį personalą, rezervatas. Čia skonio reikalas, esant norui galima prisikabint ir prie stulpo - kad stovi, kad tiesus...


Ar domėjaisi rimčiau?Aš buvau gerai įsigilinusi.Net susigundžiusi buvau.Bet atmečiau 100 proc.Ir nuomonės nepakeičiau.
Zveris
Rašyti privačią žinutę

83 žinutės
( +18 / -23 )

Rumunijoje. Čia šilta.

Kalėjimo buvimas ar nebuvimas dažniausiai susijęs ne su vieta, o kitais niuansais (pvz. kiekybinė persvara) - Kanapini, įsivesk tvarką šeimoj. Jei netoli yra nesugadinta gamta, reiškia ką ten veikt aš tikrai rasiu ir apie jokį kalėjimą kalba neis. Čia niuansas yra tik su mokyklom, betgi nieko naujo, tą turiu ir dabar.

Labai rimtai analizų neatlikinėjau, šiek tiek pasigraibiau įvairios info ir noriu daugiau. Rezervatus aš mėgstu labiausiai, vietinis koloritas mane žavi, kai yra tam tikru atstumu nuo manęs. Labai didelis pliusas čia yra tiesioginis reisas į Tėvynę, kadangi kultūriniai mainai bet kokiu atveju vyks.

Agata, gal galėtum pasmulkint sprendimo motyvus ir įmest ką nors gero ir gražaus apie minėtas salas, galbūt www ar kažką kito?
Dievas davė užpakalį - duos ir kėdę...
ZaqaZ
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Agata, Kodel kategoriskai Egipta atmetei? Galima keleta argumentu?..
smikis
smikis
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki.Gal kas turit informacijos apie Arabu Emiratus,konkreciai apie Dubaju.
EFKAR
Rašyti privačią žinutę

492 žinutės
( +99 / -65 )

Pilnas internetas informacijos
Sfinksas
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Sveiki. Gal kas turi daugiau info apie tokias investicijas Dubajuje?
http://www.findmeapropertyindubai.com/giovanni_boutique_suites.asp
Zveris
Rašyti privačią žinutę

83 žinutės
( +18 / -23 )

Ar esat tikri, kad norit investuot Dubajuje? Turint omeny standartinę fazę, kuri seka po ypatingai gerų sąlygų siūlymo sustojus pardavimams, siūlau stipriai paskaičiuot. Jei manot, kad norit, teks nuvykt apsižvalgyt, kitaip nieko skanaus nerasit.
Dievas davė užpakalį - duos ir kėdę...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Rumunijoje. Čia šilta.
Tu ten pastoviai gyveni,ar derini "viena koja čia,kita- ten?".

Agata, gal galėtum pasmulkint sprendimo motyvus ir įmest ką nors gero ir gražaus apie minėtas salas, galbūt www ar kažką kito?

Aš tik čia teperskaičiau Kanapinio postą
Kam man domėtis NT ten,kur man nepatiko? Aš neanalizavau.
ZaqaZ
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Ar domėjaisi rimčiau?Aš buvau gerai įsigilinusi.Net susigundžiusi buvau.Bet atmečiau 100 proc.Ir nuomonės nepakeičiau.
Agata, prasau pasidalink mintim apie egipto NT. Kodel padarei tokias isvadas ? Aciu
kanapinis
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės

http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&q=618&d=40

cia apie egipta buvo diskusija , seip dar kaskur buvo.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Zagaz,
kiek vėliau.Kai susikaupsiu,nes reikia prisiminti.
ZaqaZ
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&q=618&d=40

cia apie egipta buvo diskusija , seip dar kaskur buvo.
Supratau. Dekui. Svarstau apie pasiulyma, panasu i aprasyta belgo (linkas auksciau). 5 metai garantuota nuoma 10%. 5* poilsio komplekse. Papildomu mokesciu nera. Uz tvarkyma jau jie issiskaiciuoja is planuojamu pajamu, Tik va klausimas kas po tu 5 metu gautusi. Nenorint isnuomoti per juos - prasom. Ieskokis nuomininku pats, tvarkymo mokestis - 50EUR menesiui.

Kas liecia turkija, beabejo, turkija kur kas patrauklesne kaip salis, taciau ir kainos turkijoj kitos. Manau kad egiptas ne taip senai atrastas (is NT perspektyvu).

Salies BVP auga gan stipriai 6-8%, Tik va nezinia kas po tu 5 metu bus .. ;-)
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

ZagaZ
Ar tu matei tą objektą natūroj?Jei nupirksi,parašyk,kaip sekėsi.
Man tai buvo taip.Gilinausi visai į kitą šalį.Staiga išlindo Egiptas Matyt,reklaminis triukas Na taip gražu ir pigu...kad kokias 4 naktis prasėdėjau.Tačiau man pasirodė per daug saldu,kad tai būtų tiesa.Pagrinde laiką sugaišau ne patiems objektams,o atsiliepimų ir tikresnės informacijos paieškoms.Šiek tiek orientuojuosi NT,todėl žinojau,ko ieškotiIr radauKitokias kainas,negu tu čia rašai.
Po savaitės nuskridau pažiūrėti kitokiomis akimis.Buvau iš viso 7 kartus,bet ne į tai gi žiūri
Dabar man įdomu dėl nuomos.Pirkimo pardavimo sutartyje bus įrašyta,kad jie nuomos iš tavęs tą objektą?Pamačius,kiek pristatyta ir kiek stato...nuoma man kažkaip čia...Viešbučiai užpildyti tik pagrindiniame centriuke.Jei aš buvau viešbutyje su šildomu baseinu ir nuostabia aplinka pačiu sezonu ir didesnė dalis kambarių neužpildyta...Pagal akciją žmogui buvo,berods 1900 lt. 11 naktų, o vien lėktuvo bilietas 1400 lt.,jei individualiai...Buvom trise,gavom apartamentukus iš 2 kambarių,virtuvėle kavai ir pan. Tai kam dar tą klapatą ant galvos užsikarti?Dar klausimas,kaip parduotum?Siūlyčiau pasidomėti paklausa.

5 metai garantuota nuoma 10%.

Ar tu žinai,kad tai labai geras procentas?Ar tikrai tai taip lengvai mėtosi?Jei tai tiesa - parašyk man.

Nenorint isnuomoti per juos - prasom. Ieskokis nuomininku pats,

Kas būtų tie nuomininkai?Ar žinai,kad ten daug biednų?

Bet kokiu atveju parašyk,kaip sekasi.Tikrai būtų įdomu tai sužinoti.Neteko susidurti su realiai investavusiu žmogumi.
ZaqaZ
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Agata,

Labai gerai suprantu, kad 10% nuoma siais laikais yra labai gerai, del to ir paminejau tai su pirmu sakiniu.

Siuo metu laukiu atsakymo is pardavejo i daug mano "smulkiu klausymuku" ir pagrindini, ko tiketis po 5 metu, kai garantuotos nuomos sutarties terminas baigsis. Tas mane labiausiai neramina...

Labai sutinku, viskas per gerai skamba kad butu tiesa ;-)

Parasysiu jei nuspresiu isigyti.
smikis
smikis
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki.Radau firma Lietuvoje,kuri zada padeti surasti ir tarpininkauti perkant NT turta DUBAJUJE statybininku kainom.Siaip viskas skamba pakankamai viliojanciai,net per daug.Gal kas nors turit nuomone apie ta imone"DAIGERA"
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

ZagaZ
dar nepamiršk atkreipti dėmesį į paplūdimių priklausomybę/nuosavybę/valdymą.Viešų paplūdimių mažai ir jie netvarkingi.Atstumas nuo jūros gali būti nedidelis,bet prie jos sunkiai prieisiApsauginiai ten ne saldainiukai Ne vieną nuotykį teko aptūrėti
Jei NT viešbučio teritorijoje,taip pat reikėtų atkreipti dėmesį,kiek jūros paplūdimio jam priklauso.Gali likti įrėmintas gan siaurame ruože.Kartais nesikabinėja,bet kartais prisikabina ir nuotaiką sugadina
Turkijoje 5 m. nuo jūros yra visuomeninė nuosavybė.Kitur pasirašomos valdymo sutartys,tačiau besikabinėjančių nėra.Visgi jūra yra esminis dalykas ir turi jaustis prie jos laisvas.
burbonas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

sveiki, matau diskusija apie nt egzotiskose salyse kiek prigeso. jeigu kam idomus pirkimas + graza is nuomos - prasome mielai papasakosiu. pats esu investaves egipte. kas bus po 5metu galbut galetu koks aiskiaregis atsakyti, kol kas visos tendencijos Egiptui palankios, ekonomika stabili, turizmas auga, ora - neprasteja . O kad neturtingu zmoniu daug - tai tarp 76 mln gyventoju gali buti didele dalis ir neturtingu, taciau ar i juuos orientuojates pirkdami NT? nuoma - cia visa esme pasirinkti TINKAMA NUOMAI vieta, ir dar - kad jis GERA REPUTACIJA turetu, kitaip bus tik grazi isorine iskaba,. o emus relaiai ieskoti nuomininko, kuris gyvena 6 ar ilgiau menesiu ten (nesvarbu ar tai bus uzsienietis, ar vietinis), jie tikrai nesinuomos reputacijos neturinciame kvartale. Na, jeigu ir rasi nuomininka, tai, pasitaikius patrauklesniam variantui geresni varda turinciame rajone, tiek ji ir tematysi.. jeigu kam idomu, 8698 115 14, Erikas, [email protected]

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital