Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Apartamentai nuomai

Reda
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +3 / -1 )

http://www.delfi.lt/news/economy/realestate/article.php?id=14262323
Apie tokius "godumo paminklus" kalbat?Gal ir tiktų kokiems viešbutukams, ar svečių namams, kažkas tarpinio tarp viešbučio ir nuosavo buto.
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )

http://www.delfi.lt/news/economy/realestate/article.php?id=14262323
Apie tokius "godumo paminklus" kalbat?Gal ir tiktų kokiems viešbutukams, ar svečių namams, kažkas tarpinio tarp viešbučio ir nuosavo buto.
as asmeniskai jeigu teisiskai iseitu nupirkes toki nama bandyciau bent i 4 kotedzus perdaryt, apacioj garazus irengt ir parduot. Kiek atsimenu (o cia buvo bent 7 metai) pravaziuodamas pro Kauna daug tokiu vaiduokliu "namuku" matydavau, bet vieso transporto aplink juos 0 budavo. Dabar gal kitokia situacija?
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Dėl nuomininkų kontingento:
-nesant susisiekimo ir inrfastruktūros, nuominkas turi būti apjungtas bendrų interesu...tai gali būti statybininkų brigados dirbančios didmiestyje.
...visiškai tiksliai..., tik statyba fragmentas, yra objektų yra nuomininkų, nėra ir nuomininkų nėra... radau įdomia nišą ir dabar į ją gilinuosi..., o jau buvau supanikavęs, kad čia jau viskas išlaižyta...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Reda
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +3 / -1 )

as asmeniskai jeigu teisiskai iseitu nupirkes toki nama bandyciau bent i 4 kotedzus perdaryt, apacioj garazus irengt ir parduot. Kiek atsimenu (o cia buvo bent 7 metai) pravaziuodamas pro Kauna daug tokiu vaiduokliu "namuku" matydavau, bet vieso transporto aplink juos 0 budavo. Dabar gal kitokia situacija?
Nežinau kaip su tuo transportu, tik taip "pastebėjau" tokį straipsniuką. Bet, visdėlto žmonės statė ir tikėjosi, kad tai gera "investicija". Ar nebus po šio bumo tokių namukų, kai, paėmę paskolas namo statybai, žmonės pritrūks pinigų.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital