Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Apartamentai nuomai

edis
edis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +15 )


Tik nervina, niekas nuomotis nenori, visi nuomininkai iškarto nori pirkti gatavą projektą...


Čia gal pritiktų toks siūlomas nuomos produktas, kaip "leasehold", kuris taip čia yra paplitęs Airijoje ir UK?
Parduodi patalpas, bet išlieki žemės savininkas, ant kurios šios patalpos stovi ir imi fiksuotą metinę nuomą už patalpas, kuri yra dažnai kažkiek žemesnė už to laikotarpio rinkos nuomos kainas. Dažniausiai tokiose sutartyse tarp žemės savininko ir nuomininko yra nustatytas terminas kada bus peržiūrima nuomos sutartis pvz. kas 5 metai. Besinuomojantis tokias patalpas turi teisę šias patalpas pernuomoti "sublease" ir tokiu būdų jam irgi atsiveria galimybės pelningai naudotis nuomojamomis patalpomis.
Take it easy
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )


Tik nervina, niekas nuomotis nenori, visi nuomininkai iškarto nori pirkti gatavą projektą...
Čia gal pritiktų toks siūlomas nuomos produktas, kaip "leasehold", kuris taip čia yra paplitęs Airijoje ir UK?
Parduodi patalpas, bet išlieki žemės savininkas, ant kurios šios patalpos stovi ir imi fiksuotą metinę nuomą už patalpas, kuri yra dažnai kažkiek žemesnė už to laikotarpio rinkos nuomos kainas. Dažniausiai tokiose sutartyse tarp žemės savininko ir nuomininko yra nustatytas terminas kada bus peržiūrima nuomos sutartis pvz. kas 5 metai. Besinuomojantis tokias patalpas turi teisę šias patalpas pernuomoti "sublease" ir tokiu būdų jam irgi atsiveria galimybės pelningai naudotis nuomojamomis patalpomis.


Koks cia tikslas viso sito? Ta prasme, kad tas, kuris perka patalpas gauna jas pigiau, nes neperka zemes? O pardavejui kas is to? kad jis gauna garantuota nuoma, kuri kas penkis metus bus didinama? tokiu atveju per pvz 10 metu jis turi garantuota nuomininka ir greiciausiai zemes kaina per ta laika pakyla? o jeigu tu nori parduot ta zeme, kas tada? ir pvz tas nuomininka negali jos nupirkt, nes pinigu neturi ar gali tada ta zeme parduot kitam asmeniui?
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )

Apuokas :
Beje, visada galvojau kaip čia pačiam tokį projektėlį išsukti, bet, deja, nelabai įsivaizduoju kaip pritraukti lėšų...
Atsakyk į klausimą kas tavo nuomininkai? Ko jiems reikia? Tik ne siaurai, o plačiai mąstyk.
Aš supratau, kad neverta man kankintis su vienetiniais piliečiais-nuomotojais. Vienas vargas. Rodyk, daryk raktus ir dirbk su jais. Aš radau kitą normalų variantą ir jį dėlioju... Tik nervina, niekas nuomotis nenori, visi nuomininkai iškarto nori pirkti gatavą projektą...


siaipzvejys cia snekama apie gyvenamas patalpas ar komercines? nes realiai jei jos gyvenamos labai daug su nuomininkais nesugalvosi ar as klystu?
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )

driunia :
manau kad pagrindinis trukumas yra tas, kad to pigumo siai dienai nera.
Standartiškai skelbimuose nesitikiu rasti ir aš. Bet aš turiu pasidaręs tam tikrą sistemėlę ir pagal ją aš normaliai ieškau ir deruosi. Pigumo nerealiai daug. Net 10x pervertintoje Palangoje. Svarbu ką ieškai.


na del pigumo as sutinku, nes kai mazai pirkeju daug pardaveju visada atsiranda desperatisku, kurie turi parduoti kuo greiciau arba kurie jau ilga laika pardavineja ir vis nesiseka, tada jie linke nuleisti kaina ir dar yra begale kitu budu. Bet itariu siaipzvejys sneka apie kazka kita? Butu idomu ta sistemele suzinot bent dali jos
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
edis
edis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +15 )

Koks cia tikslas viso sito?
Gaila, bet neįsisavinai ką parašiau, rekomenduoju perskaityti postą daugiau kartų.
Klausimas ar apsimoka? Atsakymas - skaičiukuose. Bet kas nėra skaičiavęs investicinio NT projekto piniginių srautų to nesuvoks.
Take it easy
edis
edis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +15 )

o jeigu tu nori parduot ta zeme, kas tada? ir pvz tas nuomininka negali jos nupirkt, nes pinigu neturi ar gali tada ta zeme parduot kitam asmeniui?
Viskas galima jei apsimoka tai daryti.
Take it easy
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

...nes realiai jei jos gyvenamos labai daug su nuomininkais nesugalvosi ar as klystu?
... jos 100 procentų gyvenamos. Namas 500 kv.m., namų valda...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
edis
edis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +15 )

Noriu pasižiūrėti jos trūkumus.
Tokio gyvenamo namo vieta gali tapti nemažu trūkumu ir sumažinti nuomininkų paklausą.
Tarkim, gerai - jauna racionali šeimynėlė svarsto tokią galimybę nuomotis pigiau savo pastogę 10 km už miesto. Dirba jie mieste.
Ar galės jie racionaliai važinėtis tarp miesto ir tokio namo?
Kiek jiems užims laiko ir kiek jiems kainuos papildomų kaštų grįžti namo?
Jei kursuoja autobusas - užima nemažai laiko, be to jį paskutinį praleidus (pvz vakare po viršvalandžių) vėl problemos kaip grįžti.
Jei šeimyna turi auto - ar pavyks abiem tėvam pasidalinti su viena? Ar nereikės vienam valandas laukti kito, kol anas pabaigs darbą ir tik tada kilti link namų? Dvi auto šeimynai - jau beveik prabanga mažesnes pajamas uždirbantiems, į kuriuos būtų orientuotas toks objektas.
O darželis, ar mokykla?
Take it easy
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Tokio gyvenamo namo vieta gali tapti nemažu trūkumu ir sumažinti nuomininkų paklausą.
Nežinau ar jauna šeimyna, net mėgintu nuomotis namą. Geriausiu atveju jie mėgintu išsinuomuoti elementarų 1 kambario butuką mieste. Pagal paklausą nuomai, tai šeimynų dalis gal ir siekia kokius 0,001 procento. Net nevertinų šeimynų segmento...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
edis
edis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +15 )

Soris, blogai supratau.
Na, kokių čia dar trūkumų prigalvojus? ozingoff
Aha, namas su daug kambarių būtų skirtas jaunimėliui...
Tada, drįsčiau taip mąstyti, kad merginos nelabai žavėtųsi tokiu privatumo trūkumu. Nes joms turbūt bet kuriuo atveju reiktų dalintis virtuve, svetaine - net ir įrengus atskirai kiekvienai kambary dušus.
Belieka antroji pusė...
Na, tada rizikuojama turėti reikalų su pačia nepastoviausia ir pilna siurprizų nuomininkų rūšimi. Kažin kiek dienų atlaikytų namas apgyvendintas pvz kokiais 5 jaunuoliais, toliau nuo miesto?
Juokauju, žinau, kad kažko aš čia nematau.
Take it easy
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )

Niktus :
Koks cia tikslas viso sito?
Gaila, bet neįsisavinai ką parašiau, rekomenduoju perskaityti postą daugiau kartų.
Klausimas ar apsimoka? Atsakymas - skaičiukuose. Bet kas nėra skaičiavęs investicinio NT projekto piniginių srautų to nesuvoks.

Na as cia su tavim Edi nesutinku, skaiciau ka reiskia leasehold UK ir ten sakoma, kad dazniausiai leashold buna sudaroma 99 arba 125 metu laikotarpiui, leasehold'u perkama teise gyventi tose patalpose tam tikra laikotarpi (99 arba 125) ir kiek supratau ten kas penkis metus ar kas metus jokiu nuomu niekas neatnaujina nes pasibaigus leasehold laikotarpiui patalpas atitenka atgal i freehold'o rankas, taip pat paliekama teise tau nusipirkti nauja leasehold'a. Kiek ziurejau zmoniu komentarus kaina leasehold ir freehold beveik nesiskiria, todel dauguma forumu dalyviu nerekomenduoja leasehold.
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
edis
edis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +15 )

Galiu konkrečiais pavyzdžiais viską paneigti, ką tu ten perskaitei.

Pvz:
Pas mane mieste pilna parduodamų komercinių objektu su leasehold'o sutartimi 30 metų.
Leasehold pardavimo skelbimuose įvardijama, kad nuoma bus peržiūrima kas 3 metai ar 5 metai ir tt.
Kaina leasehold ir freehold skiriasi (neįsivaizduoju, kad galėtų būti kitaip) ir stipriai. Pvz jei vienoj vietoj yra siūloma pirkti leasehold maitinimo patalpas už 70k Eur, o paskui savininkui mokėti metinę nuomą 15k Eur, plius komunaliniai ir verslo mokesčiai, tai už visiškai netoliese parduodamą freehold panašų objektą prašo 600k Eur.

Tačiau,
Neteigiu, kad tai tiktų siaipzvejo variantui su gyvenamuoju namu. Leasehold sutartimi parduodamos patalpos, vis dėlto, labiau tinka komercinių patalpų savininkams, orientuotiems, kad šios patalpos turėtų ilgalaikius nuomininkus.
Jaunimas nenorės lįsti į tokias vingrybes.
Aš tik papildau, kad egzistuoja tokie tarpiniai variantai, kad galima tokiu ar kitokiu modifikuotu pasiūlymu toliau kalbėtis su būsimu nuomininku ir tokiam pasiūlyti ir įsigyti patalpas, jei jau taip jis nori jas įsigyti, o pardavėjas nori ilgu laikotarpiu jas išlaikyti. Čia vienas iš variantų.
Take it easy
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )

Galiu konkrečiais pavyzdžiais viską paneigti, ką tu ten perskaitei.

Pvz:
Pas mane mieste pilna parduodamų komercinių objektu su leasehold'o sutartimi 30 metų.
Leasehold pardavimo skelbimuose įvardijama, kad nuoma bus peržiūrima kas 3 metai ar 5 metai ir tt.
Kaina leasehold ir freehold skiriasi (neįsivaizduoju, kad galėtų būti kitaip) ir stipriai. Pvz jei vienoj vietoj yra siūloma pirkti leasehold maitinimo patalpas už 70k Eur, o paskui savininkui mokėti metinę nuomą 15k Eur, plius komunaliniai ir verslo mokesčiai, tai už visiškai netoliese parduodamą freehold panašų objektą prašo 600k Eur.

Tačiau,
Neteigiu, kad tai tiktų siaipzvejo variantui su gyvenamuoju namu. Leasehold sutartimi parduodamos patalpos, vis dėlto, labiau tinka komercinių patalpų savininkams, orientuotiems, kad šios patalpos turėtų ilgalaikius nuomininkus.
Jaunimas nenorės lįsti į tokias vingrybes.
Aš tik papildau, kad egzistuoja tokie tarpiniai variantai, kad galima tokiu ar kitokiu modifikuotu pasiūlymu toliau kalbėtis su būsimu nuomininku ir tokiam pasiūlyti ir įsigyti patalpas, jei jau taip jis nori jas įsigyti, o pardavėjas nori ilgu laikotarpiu jas išlaikyti. Čia vienas iš variantų.
na matyt yra keli leasehold tipai, bet pvz kur tu sneki tai cia komercijai skirta? nes as kiek skaiciau gyvenamom patalpom tipiniai leasehold'ai buna nuo 99 iki 125 metu.
Dar, tos patalpos kur uz 70k eur, kuriam laikui leasehold'as?
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Dar, tos patalpos kur uz 70k eur, kuriam laikui leasehold'as?
jokiu budu, bandau tik issiaiskinti situacija, kad kita karta nekiltu klausymu. juk susirinke cia visi esam diskutuoti?
Ar neatrodo - kabinejimasis prie zodziu ?
Diskusija - kai sneka 2 ir daugiau zmoniu. Apklausa: vienas sneka - kiti klausineja.
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Atsakyk į klausimą kas tavo nuomininkai? Ko jiems reikia? Tik ne siaurai, o plačiai mąstyk.
Aš supratau, kad neverta man kankintis su vienetiniais piliečiais-nuomotojais. Vienas vargas. Rodyk, daryk raktus ir dirbk su jais. Aš radau kitą normalų variantą ir jį dėlioju... Tik nervina, niekas nuomotis nenori, visi nuomininkai iškarto nori pirkti gatavą projektą...
Na, manau, pagrindiniai tokių patalpų nuomininkai būtų: studentai, grupelė draugų/bendraminčių, jaunos šeimos be vaikų ir gal dar kas nors... Žodžiu, ta grupė, kuri dar neturi pakankamai pinigų, kad įsigyti nuosavą gerą būstą, bet jau turi jų pakankamai, kad gražiau gyventų.

Kalbant apie projektą, namas turėtų būti arba su bendru dideliu prieškambariu iš kurio išeina daug privačių erdvių, arba kelių aukštų namas, kur atskirai nuomojamas visas aukštas su visomis reikalingomis patalpomis (virtuvė, san. mazgai ir pan.).

Tokia mano vizija...
---
Apuokas
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Na, manau, pagrindiniai tokių patalpų nuomininkai būtų: studentai, grupelė draugų/bendraminčių, jaunos šeimos be vaikų ir gal dar kas nors...
... gal dar kas nors...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Kaune toks variantas pasiteisintu, nes yra infrastruktura, susisiekimas ir patys kaunieciai priprate gyventi atokiau nuo miesto, salimais esanciuose rajonuose. Dabar tokiu projektu Kauno rinkoje yra pakankamai daug, Vilniuje buvau uzmates kazkada tik viena.
Taciau Vilnius... be susisiekimo? be infrastrukturos? statyt uz miesto ribu daugiabucius nuomai kazkaip rizikinga sakyciau. Siaip truksta daugiau informacijos apie nusiziureta ar jau ir nupirkta objekta. Kol neaisku vieta ir kas aplinkui yra, sunku ka ir sakyti.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
elas
Rašyti privačią žinutę

64 žinutės
( +3 / -13 )

Dėl nuomininkų kontingento:
-nesant susisiekimo ir inrfastruktūros, nuominkas turi būti apjungtas bendrų interesu...tai gali būti statybininkų brigados dirbančios didmiestyje. Juos nuveža į objektą, po darbo parveža (susisiekimo problemos visuomeninių transportu kaip ir atpuola). Apsipirkimas ir maitinimas irgi gali būti centralizuotas, suteikiant transporto paslaugas (ir čia jau ne tavo problema). Klaipėdos krašte tai gali būti užsieniečių brigados dirbančios uosto įmonėse, ir pan....
manau jaunimo tokiu objektu nuomai sunku sudominti...
galima tokiuose "tarybiniuose paminkluose" juos pertvarkius ne nuomuoti, o teikti paslaugas: steigti senelių namus, socialinės reabilitacijos centrus ar dar ką...
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Aš truputėlį pasimečiau... Tai mes kalbam apie objektus ~10 km nuo centro ar daugiau... Jei iki 10 km, tai, manau, problemų dėl susisiekimo ir dėl prekybos centro nekiltų. Bent jau Vilniuje...

PS. Baikit trint žinutes... Negražu...
---
Apuokas
elas
Rašyti privačią žinutę

64 žinutės
( +3 / -13 )

vilniuje 10 km nuo centro dar yra nesibaigę kai kurie miegamieji rajonai...
čia manau daugiau kalba eina apie 10 km nuo miesto ribos.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital