Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

SASO pelningumas

Li
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Kas paneigs mano nuomone, kad gerai pasirinkus SASO "garantuotas" apie 30% pelnas, o rizika - pinigu isaldymas metams. Ka manote apie Kinijos Korejos fenomenus siu metu.
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Nu esu nusipirkes SASO skandinavijos saliu ir Great China. Kiek suprantu, parasyta, ju pelningumas + - 180% iki 2010 m . Kolkas Skand.banku -10%, o china -0.67%. Bet Kinijos yra didelis potensialas kilti, nes ten vyks 2008 Olimpines zaidynes
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

LI
pamirsk-garantuotas pelnas---visiems laikams.Garantuoti SASO gali tik O.
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
naujoke32
naujoke32
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( +5 / -1 )

nu nežinau aš pripirkau irgi SASO Didž.Kinija,jau 3 men eina i minusa,nepaliginti su FTSE/CHINA 25 nuo spalio,kaško noresi išsimti,bet dar palauksiu.Ir ar tikrai Olimpiniai žaidimai patems mūsu SASO I VIRŠU?
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Nu nezinau , bet tai vistiek saliai i nauda. Suplauks ten daug turistu, puse azijos suvaziuos . Visvien kazkiek tures itakos mums
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
Martelis1
Martelis1
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +35 / -40 )

Pamirskit tas olimpines zaidynes, jos jau seniai zinomos ir pries tai kaina sukilo, o del SASO tai reikia laukti korekcijos ji jau netoli, va po korekcijos as ten kalsiu maziausiai 100k
Kas nedirba tas nevalgo, darbininkų valgyklose :wink
vist
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

kazmones manot apie Indija? Siaip as turiu SEB china tai per nepilnus metus +80%.
TeRazz
TeRazz
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Laba, toks kvailokas klausimas, niekur nerandu atsakymo, SASO investavimo koeficientas yra kintantis, ar cia jau fiksuota buna, ir lieka nuo pradzios iki ispirkimo? Dekui
Any idiot can earn a dollar, it takes a genius to spend a penny.
SeiMooNaZ
Rašyti privačią žinutę

42 žinutės
( +2 / -7 )

Laba, toks kvailokas klausimas, niekur nerandu atsakymo, SASO investavimo koeficientas yra kintantis, ar cia jau fiksuota buna, ir lieka nuo pradzios iki ispirkimo? Dekui
Fiksuotas.
taure
Rašyti privačią žinutę

129 žinutės
( +17 / -24 )

Neblogai pakilo SAS biodegalų žaliavos :yes
tata
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( -4 )

Patyrusių nuomonė įdomi. SEB "Kinija 6" perspektyvos, Kinijos biržų atsigavimas realu?
didysish
Rašyti privačią žinutę

303 žinutės
( +28 / -16 )

Kinija 6 smarkiai tolokai nuo savo opciono. Aš stumčiau ir paimčiau kitus SASO antrinėj rinkoj (atitinkamai stebėt opciono ribą), nes Kinijai 6 iki opciono ribos reik geeerai atšokt į viršų, o kai tokios rinkos....

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital