Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Mažeikių spekuliantai

Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

artus,
ok :yes Kolkas dabar turiu ka skaityt, o veliau butinai skamtelsiu, paziuresim
Busy... busy... busy... dead.
remism7
remism7
Rašyti privačią žinutę

79 žinutės
( +1 / -2 )

sveiki, as ir mazeikietis gimes ir auges ten cia jus rimtai tame forume kalbat? as esu naujokas siame puslapyje... taciau idomu butu prisijungut prie bendraminciu. jei kalbam apie NT? gal kas bande n. akemenej su butais suzaisti?
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

Sveikas remism7,
o kur dabar randies? siaip del NT tai as pradedantisys is viso investavime esu, niekuo negaliu pasigirt.. :blush klausk kitu

artus, zvidas,
turit skype?
Busy... busy... busy... dead.
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Ne, aš pastaruoju metu retai kada naudojuosi panašiomis priemonėmis. Harka, nori pasakyt, kad daugumą tų knygų esi skaitęs?? Jei taip, tuomet tikrai nevadinčiau tavęs naujoku, kaip bandai čia save vaizduoti
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

Na as turiu omeny Diskusijos->pagalba naujokams->lieteratura: N.Hill... tai ten kalbant apie lietuviskas tai mazai ju tera pamineta va,o N.Hill 3 knygos tai pas mane lentynoj stovi, laukia savo eiles beto praktikos pas mane 0.
Busy... busy... busy... dead.
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

Nakciai po pagalve turiu J.Stanley knyga beto ir taip nespeju skaityt... kiek visko turiu; compiuter bild + VZ kiekviena diena + VZ zurnalai + knygos. Galeciau sedet ir skaityt uzsidares visad namuos
Busy... busy... busy... dead.
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

To Harka skype>>>artus777
Trend is my friend
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

sveiki, as ir mazeikietis gimes ir auges ten cia jus rimtai tame forume kalbat? as esu naujokas siame puslapyje... taciau idomu butu prisijungut prie bendraminciu. jei kalbam apie NT? gal kas bande n. akemenej su butais suzaisti?
Sveikas o ka Akmenej dar yra ka pirkt...ten gi viskas veltui
Trend is my friend
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

artus, niekada negali žinot, kas bus rytoj Čia prieš kokį mėnesį teko N. Akmenėje lankytis, apžiūrėjau, kas pasikeitė per tą dešimtmetį, kuomet iki tol kasmet leisdavau savo atostogas ten. Įspūdis toks, kad pamažu vaizdas gerėja. Aišku, tokie vaizdai kaip faneriniai langai tam tikruose butuose atrodė keistai, bet tai daugiau buvusios praeities liekanos. Miestelio centras man pasirodė kur kas gyvesnis nei kad buvo anksčiau, vaikų irgi pasirodė kad nemažai. Teko girdėti, kad senamiesty butai dviaukščiuose namuose kainuoja po 20 000lt. Taip, kad tie laikai, kai viskas buvo veltui, jau praeity
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Mieli kolegos, kadangi informacija, gauta pirmo susitikimo metu jau apvirškinta ir gal net labiau suvirškinta, siūlau organizuotis sekančiam meet'ui
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

As kaip ir visad, UZ!
Busy... busy... busy... dead.
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

Klausimas kada....tik ne sia savaite....gal kitos gale???
Trend is my friend
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

tai 05.11(penktadieni) ?
Busy... busy... busy... dead.
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

va,o zvidas stebi NT rinka gal? ;]
Busy... busy... busy... dead.
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Man asmeniškai kita savaitė irgi tinka.
Su NT nelabai, nors prie progos paklausau kas vyksta. Kažkaip viskas labai išpūsta pas mus atrodo... Pažiūrėkit tik į žemės sklypų kainas Mžk... Net žagtelėjau, kai pamačiau, kad prašoma 4 000 000 lt už 160a. sklypą prieš Lukoil'ą(kiek supratau)

Dėl susitikimo, siūlymas būtų, kad kas nors ką nors turėtų pristatyt iš patirties ar šiaip pasiruošus. Temos gali būti įvarios, galime suderinti. Juk patys visko žinot negalime Ką manote?
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

Man asmeniškai kita savaitė irgi tinka.
Su NT nelabai, nors prie progos paklausau kas vyksta. Kažkaip viskas labai išpūsta pas mus atrodo... Pažiūrėkit tik į žemės sklypų kainas Mžk... Net žagtelėjau, kai pamačiau, kad prašoma 4 000 000 lt už 160a. sklypą prieš Lukoil'ą(kiek supratau)
Kur radai apie ta sklypo pardavima??? Kiek zinau mano kaimynas supirkes....tai reiks prilauzt del baliaus jei parduos
Trend is my friend
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

Dėl susitikimo, siūlymas būtų, kad kas nors ką nors turėtų pristatyt iš patirties ar šiaip pasiruošus. Temos gali būti įvarios, galime suderinti. Juk patys visko žinot negalime Ką manote?
Siulau pasisneket apie tai ko labiausiai truksta visiems mums...pradedantiems apie informacinius saltinius, tech ir fundamental analize bei literatura. Pasiziureciau kokios literaturos ir pan.
Trend is my friend
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Jooo, neblogas balius nusimatytų Linkas:
http://www.aruodas.lt/index.php?mod=Siulo&act=SklypaiMieste&FOwnerDbId=0&FRegion=359&FDistrict=59&FAreaOverAllMin=&FAreaOverAllMax=&FPriceMin=&FPriceMax=&FOrder=&FOrdDir=maz&FEmail=%C4%AEveskite+savo+el.+pa%C5%A1to+adres%C4%85&FIntendance=0&FAddDate=0&x=101&y=16

Dėl temos meet'ui, tai būtų išties neblogai. Reiktų labiau susiskirstyt, nes manau ir Harkai įdomu būtų kažką pasinagrinėt ir mums papasakot
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

Saunu! galesiu itempes ausis klausytis Va,o siaip tai susirasom gal klausimus, kas ka nori suzinot parase cia,tada pasiruosim ka kalbet ir atsakinet, na nutuoksim apie ka eis kalba tiksliau? as taip suprantu, kad suzinot kas ka domina
Busy... busy... busy... dead.
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

Harka kaip ir ziuredamas i cukru arbatos nepasaldinsi taip ir vien klausydamas neismoksi....gausi mumimm lekcija resti ar koki konkretu investicini plana savo pristatyti kaip tavo tarkim pirmas 1kt virs 2kt 2008 pradziai...
Trend is my friend

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital