Komentarai 3 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Spekuliantai.lt | 2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 4829
Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Sesija buvo įspūdinga

Vakarykštė sesija mums parodė (dar kartą ir eilinį sykį), kad akcijų kainos gali ne tik be perstojo kilti, bet ir staigiai kristi. Buvome jau primiršę, ar ne?

Bet ar verta sunerimti? Keista klausimas, kalbant apie investavimą. Ne kartą šiame tinklapyje buvo pastebėta, kad jei Jūs nerimaujate dėl kapitalo kainų svyravimų, tai, greičiausiai, pasirinkote ne tuos investicinius instrumentus.

Nesiplečiant į investavimo strategijas ir planus, kuriuos jau seniai turėjote būti pasidarę, pasižiūrime, kas vyksta DABAR.

Dow Jones Transportation Average

Jau pastebėjote, kad mes visada stebime ekonomikos "kraujospūdį". Šiuo atveju - transportas. Jei su pinigais rinkose kol kas viskas gerai - daug ir pigiai, transporto sektorius tampa geru ekonomikos varomosios jėgos indikatoriumi.

Tam užtenka žvilgtelėti į Dow Jones Transportation Average indeksą - JAV transporto kompanijų akcijų kainų indeksą - ir pamatyti, kaip visa rinka vertina JAV transporto perspektyvas.

Jau nuo metų pradžios kalbame apie lietai kylantį, o paskui ir bekrentantį indeksą. Vakar jis nukrito dar -1.87% ir pramušė Fibonačių 0.386 palaikymą.

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti Dow Jones Transportation Average

Priežasčių kritimui gali būti įvairių. Bet jei prie augančios JAV ekonomikos rinkos dalyviai nesitiki, kad transportininkai uždirbs, turime prieštaravimą: augant ekonomikai, transportas uždirba, nes judiną tą ekonomiką.

Ir šiandien, konkrečiai Dow Jones Transportation Average indekso grafike matome labai aiškią korekciją. Ar tai gali išsirutulioti į visos rinkos korekciją? Taip gali.

Patys akcijų indeksai rodo techninę korekciją. Bent kol kas. S&P 500 indeksas, kaip ir Dow Jones Industrial Average indeksas dieniniame grafike perkirto Raudoną Aligatoriaus balanso liniją. Tolimesnės korekcijos tikimybė didelė.

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti S&P 500

 

Daugiau skaitykite čia.

 

Taip pat skaitykite

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017 m. Vasario 1 d. Biržos apžvalga

2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-02-01 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2017 04 07 10:49     #36539
 Excellent article, read in one breath! Thank you!

http://calculatorbmi.org

2017 04 16 16:01     #36585
 I will be wanting ahead for additional of your respective posts. Stick with it! http://nopsoriasis.net/

2017 04 16 16:02     #36586
 Good information. It is very interesting to read. I will definitely visit your website in the future http://eyebrowthreadinginfo.com/

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2017 Tipro Group UAB